ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 46
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 14:37:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ίσως αυτο να το έλεγες στον Αίολο;;;
αυτος ισχυριστικε πρώτος ότι είμαι της Ν.Α.

κι απ' ότι βλέπεις με το τίποτα επιτείθεταιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 14:51:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
κι απ' ότι βλέπεις με το τίποτα επιτείθεται
Πότε στο έκανα αυτό;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 15:00:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωραία γραψε λάθος ΔΕΝ επιτείθεσαι

Dr Jekyll Mr Hyde σε ποιον αναφέρεσαι περι φαντασμάτων;;

με το που είπα τη γνωμη μου στον γαραντζώτη ο Αιολος είπε ότι είμαι της Ν.Α.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 16:13:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως nays θα ήταν σωστότερο, πριν εκφράσεις τις όποιες κρίσεις σου, να έχεις διαβάσει το θέμα από την αρχή (τουλάχιστον από τη σελίδα 13 του Νο.1 θέματος, που είναι και η πρόσφατη αναβίωσή του) και πλήρως.

Αντιλαμβάνομαι βέβαια ότι κάτι τέτοιο δεν είναι εύκολο. Είναι κουραστικό, δεδομένου ότι έχουν γραφτεί πολλές σελίδες μηνυμάτων. Αλλά αυτό είναι και το πιο σωστό.

Ίσως θα καταλάβαινες τότε, ότι ο γαραντζώτης γιάννης και άλλοι "συνοδοί" λογαριασμοί, έχουν επιτεθεί στους πάντες και στα πάντα εδώ μέσα και στην ουσία, αυτό το οποίο δοκιμάζεται εδώ είναι κυρίως η υπομονή μας και η καλή μας προαίρεση.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 16:38:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χανόμαστε μεσ' τις λέξεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 16:54:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia,
και μόνο το γεγονος ότι χαιρετούν χιτλερικά μου φτάνει
και δε χρειαζεται να διαβασω περισσότερα όταν (όπως ανεφερα σε προηγούμενο μήνυμά μου στον Μυρμιδόνα) διαβασα από μελος τους πριν περίπου 2 χρόνια να μιλάει στο esoterica τυφλωμένο από μίσος και να λέει! "υπανθρωποι ερχεται το τελος σας..." και "μπασταρδοι" και αλλά πολλά που εμένα μου φέρανε στο μυαλό χρυσαυγίτες!

γι αυτο και δεν ξαναμπήκα στο esoterica για τουλαχιστον 1 χρονο

διαβασα μηνύματα γεματα αλλαζονεία

Dr Jekyll ωραία θα ήταν να είσαι πιο συγκεκριμένοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 17:33:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σου φαινομαι να χάνομαι μεσα στις λέξεις;;;

απαντάω και μαλιστα πολύ συγκεκριμέναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 17:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πήγα να σβήσω την τελευταια μου απαντηση γιατί δε βγαζει νόημα ΑΦΟΥ εσβησε τη δική του ο Dr Jekyll και μου εβγαλε οτι:

Μόνο ο συγγραφέας, οι συντονιστές και διαχειριστες μπορούν να διαγραφούν απαντήσεις

ΤΟΤΕ ο Dr Jekyll πώς την έσβησε την τελευταια τη δική του;;
και φαινομαι να απανταω στον αεραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 17:55:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και κάτι άλλο ΠΟΛΥ σημαντικό!!!

Στις αφίσες τους που μιλάνε για εσωτερισμό, κάρμα, αυτογνωσία, φιλοσοφία και πολλά αλλά

ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

εγω τα εβλεπα καιρο και δεν ήξερα τι ήταν κι όταν πήγα είδα μόνο ότι ήταν αυτή η οργάνωση, αν το ήξερα δε θα πήγαινα

Παρακάτω παραθέτω και την αποψη κάποιου που μου φαινεται σημαντική:

Η Νέα Ακρόπολη χαρακτηρίζεται από αυτούς που ασχολούνται με την παρακολούθηση των αιρέσεων και των συναφών παραθρησκευτικών οργανώσεων ως μία ιδιαζόντως επικίνδυνη διεθνής νεοφασιστική αποκρυφιστική οργάνωση, η οποία γνωρίζει μεγάλη επιτυχία στην Ελλάδα. Είναι επικίνδυνη κυρίως λόγω της οικονομικής εξάρτησης υπό την οποία τελούν τα μέλη της, είναι διεθνής γιατί διαθέτει γραφεία και συνεργαζόμενες οργανώσεις σε 89 χώρες, είναι νεοφασιστική διότι η οργάνωση της βασίζεται σε μοντέλο ανάλογο με τα παραστρατιωτικά μυστικιστικά τάγματα "ιπποτών" που έδρασαν στην Γερμανία του Μεσοπολέμου και επειδή προβάλλει στα μέλη της την ιδέα του "αυθεντικού ανθρώπου", δηλαδή μίας new age Αριας φυλής. Τέλος είναι αποκρυφιστική, διότι διαθέτει κώδικα συμπεριφοράς και παρέχει δρόμους προς την τελείωση του ανθρώπου, οι οποίοι περνούν μέσα από "μυστικές" και "κρυφές" σχεσεις του με το σύμπαν, την φύση και τις εκδηλώσεις τους.

Ιδρύθηκε από τον Αργεντινό Jorg Angel Livranga Rizzi. Η οργάνωση εμφανίζεται ως "φιλοσοφικό κέντρο", που προσφέρει ομιλίες με ελεύθερη είσοδο. Στόχος της είναι η εξουδετέρωση της δημοκρατίας, η οποία "κυριαρχεί στους λαούς που βρίσκονται σε υπανθρώπινη κατάσταση", και η δημιουργία μιάς νέας φυλής υπερανθρώπων εξουσιαστών. Η οργάνωση κάνει τελετές σε ναούς προς τιμήν αρχαίων θεοτήτων και διαθέτει "Σώμα Ασφαλείας" που πρακτικά είναι ιδιωτικός στρατός στην Αργεντινή. Στις περισσότερες περιπτώσεις χωρών που ανήκουν στην σφαίρα επιρροής της η εταιρεία στην έδρα τους έχει αναρτημένη τόσο την εθνική όσο και την δική τους σημαία. Όταν η εθνική σημαία βρίσκεται κάτω από την δική τους στον ίδιο ιστό, σημαίνει ότι η οργάνβωση θεωρεί ότι η εν λόγω χώρα μελλοντικά θα ανήκει στην υπό ίδρυση αυτοκρατορία της, σε εθνικό επίπεδο.

Η Νέα Ακρόπολη διατηρεί 11 γραφεία στην Ελλάδα, εκ των οποίων τα 9 πυρήνες και τα 3 βοηθητικά. Στην χώρα μας υπάρχουν ελάχιστες προσφυγές εναντίον της και οι περισσότερες απασχολούν τα αστικά δικαστήρια. Ακριβής αριθμός μελών δεν είναι διαθέσιμος από καμία κρατική Αρχή, αλλά η Οργάνωση τελεί υπό στενή παρακολούθηση στην ευρωζώνη, για πιθανή τέλεση οικονομικών εγκλημάτων και για παραβίαση των νόμων περί ατομικών ελευθεριών και προσωπικών δεδομένων. Η Εκκλησία της Ελλάδος την καταχωρεί ανάμεσα στις 20 πιό επικίνδυνες αιρέσεις - οργανώσεις που δρούν στην χώρα και η θέση της στην λίστα είναι αμέσως μετά από την εκκλησία της Σαηεντολογίας. Η Οργάνωση διαθέτει επίσης διεθνείς εκδόσεις αλλά και ελληνικές με τοπικό περιεχόμενο, ενώ συνεργάζεται με εκδοτικούς οίκους περιοδικών που ασχολούνται με θεματολογία του ενδιαφέροντος της και δημοφιλή ιστοσελίδα με ανάλογο περιεχόμενο.

Από εδω: http://www.cinemascope.gr/forum/index.php?topic=7068.0

Καλό είναι ν' ακουστει και κάποια διαφορετική φωνή που φαινεται να ξέρει περισσοτεραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 18:38:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλό είναι ν' ακουστει και κάποια διαφορετική φωνή

nays συγκλίνω προς την άποψή σου.Και εμένα εξαρχής δεν μου φάνηκε πολύ σόι αυτή η οργάνωση.Νομίζω πως εχει κάποια ολοφάνερα χαρακτηριστικά και δεν χρειάζεται και πολύ παίδεμα. οι Κινέζοι λένε: μια φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις!

Edited by - Μυρμιδόνας on 17/02/2012 18:52:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 19:15:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πήγα να σβήσω την τελευταια μου απαντηση γιατί δε βγαζει νόημα ΑΦΟΥ εσβησε τη δική του ο Dr Jekyll και μου εβγαλε οτι:

Μόνο ο συγγραφέας, οι συντονιστές και διαχειριστες μπορούν να διαγραφούν απαντήσεις


Τα πρώτα 15 λεπτά μπορείς να διαγράψεις τις απαντήσεις σου πατώντας το εικονιδιο που δείχνει έναν κάδο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 19:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμέσως μόλις τη δημοσίευσα και είδα ότι λειπει η δική σου,πάτησα τον καδο να σβήσω και τη δική μου (δηλ. δεν είχε περασει ούτε 1 λεπτο) αλλά μου βγήκε αυτό το μήνυμα, τι να πω... μπορεί να τυχε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 19:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
nays

Στις αφίσες τους που μιλάνε για εσωτερισμό, κάρμα, αυτογνωσία, φιλοσοφία και πολλά αλλά

ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

εγω τα εβλεπα καιρο και δεν ήξερα τι ήταν κι όταν πήγα είδα μόνο ότι ήταν αυτή η οργάνωση, αν το ήξερα δε θα πήγαινα


nays, σωστό είναι αυτό που λες όμως ... αν παρατηρήσεις προσεχτικά μία αφίσσα, θα δεις κάτω - κάτω μία διεύθυνση mail, του τύπου xxxx@na.gr ή xxxx@n-a.gr ή xxxx@nea-acropoli.gr. Παρατήρησέ το αν τύχει και ξαναβρεις στο δρόμο καμιά αφίσσα και θα το δεις αυτό που σου λέω ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 19:40:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip, για να το λες έτσι θα 'ναι. Θα το κοιτάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 19:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο λέω επειδή μου δημιουργήθηκε κι εμένα αυτή η απορία. Λέω ρε γμτ, κάτσε, δεν έχουν καμιά ένδειξη στην αφίσσα που να λέει ποιος είναι αυτός που διοργανώνει το σεμινάριο ή τέλος πάντων την ... ομιλία ; Και κάθησα και παρατήρησα πως κάτω κάτω γράφουν μια διεύθυνση mail. Ε, απο 'κει κάποιος καταλαβαίνει πως είναι η Νέα Ακρόπολη. Παλιότερα βέβαια, το έγραφαν ξεκάθαρα σε κάτι αφίσσες. Καλά ... από artwork όλες τους οι αφίσσες πάσχουν, αλλά πάντως, αυτό που σου λέω με την email διεύθυνση, παρατήρησέ το και θα δεις ... Τώρα τελευταία βέβαια, δεν χρησιμοποιούν και την λέξη "σεμινάριο" πολύ συχνά, αλλά χρησιμοποιούν την φράση "ανοιχτές ομιλίες". Το ξέρω γιατί εκεί που έχω το γραφείo μου, από κάτω οι μαρμαρένιες κολώνες της οικοδομής είναι κάθε εβδομάδα τίγκα στις αφίσσες. Πολύ αφίσσα ρε παιδί μου, πολύ αφίσσα ... είναι κοντά το παράρτημά τους φαίνεται και ... καταλαβαίνεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 20:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάντως nays θα ήταν σωστότερο, πριν εκφράσεις τις όποιες κρίσεις σου, να έχεις διαβάσει το θέμα από την αρχή (τουλάχιστον από τη σελίδα 13 του Νο.1 θέματος, που είναι και η πρόσφατη αναβίωσή του) και πλήρως.
Χεχε... Απέφυγε την μπανανόφλουδα.
Με προβληματίζει και το τεμάχιο που επέλεξε...
Αν με ρωτούσε κανείς, δεν θα ήμουν σίγουρος ότι δεν έχει διαβάσει.
Κάτι μας παίζει το συμπαθές μας μέλος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 21:20:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά μου βγήκε αυτό το μήνυμα, τι να πω... μπορεί να τυχε.
Πρέπει να απαντήσεις "ναι" ή "οκ" στο μήνυμα που σου βγαίνει για να διαγραφει το ποστ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 21:21:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παλιότερα βέβαια, το έγραφαν ξεκάθαρα σε κάτι αφίσσες.

Και αυτό είναι το σωστό...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 21:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αίολε, αν εννοείς εμένα δεν έχω διαβασει, μόνο πριν 2 χρονια μπήκα και ταραχτηκα...

Dr Jekyll Mr Hyde ευχαριστώ που νοιαστηκες να μου το διευκρινήσεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 21:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είσαι αγοράκι ή κοριτσάκι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 21:55:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά ρε Αίολε νόμιζα ότι το ήξερες
γυναίκα είμαι

εσύ από την άλλη λες 32 χρονια δουλειας, αλλου διαβασα "40 χρονια καπνιστης" μπα! λεω...

και να σκεφτεις ότι απο παλια το πολύ 35 σ' εκανα, αντε 38
αλλά τώρα δε μου βγαινουν τα χρονια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 21:59:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:05:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχα ωραίο!

Μα γιατί μου είπες θα σε κοψω φέτες και νομιζα ότι ήταν πλάκα και σου κανα και γω πλάκα αλλά το συνεχισες και το ξαναείπες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:10:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρίξε μια ματιά εδώ λίγο κάτω από την μέση της σελίδας, θα το ξαναδείς γραμμένο και θα καταλάβεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
nays

quote:
και να σκεφτεις ότι απο παλια το πολύ 35 σ' εκανα, αντε 38
αλλά τώρα δε μου βγαινουν τα χρονια

22 χρονών είναι αλλά έχει επιπλέον 25 χρόνια πείρας.

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
22 χρονών είναι αλλά έχει επιπλέον 25 χρόνια πείρας.



Στους γαϊδάρους, τα χρόνια μετράνε στο διπλάσιο απ' τους ανθρώπουςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:19:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι ρε, γεννήθηκα μεγάλος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:24:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είσαι ο Αίολος Μπάττον λοιπόν; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:27:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 22:36:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι το όνομα μιας ταινίας που λεει ο Dr Jekyll αλλά δε θυμάμαι όλο τον τίτλο ούτε και την εχω δει αλλά το στορυ είναι ότι κάποιος γεννήθηκε μεγάλος και μικραίνει αντι να μεγαλώνει όσο περνάνε τα χρόνια.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 46 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1699219
Maintained by Digital Alchemy