ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 "ΚΑΤΑΘΕΣΙΣ ΣΚΕΨΕΩΝ" Νο 1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2005, 14:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Ωραία τα έχει λοιπόν και έτσι υπάρχει..Ας είναι μόνο γόνιμα και καθαρά για να μην αρρωστήσει..

Ποιό είναι πιο δυνατό η σκέψη ή η ψυχή και αν τελικά είναι ένα;;;
Ποιό δυνατό....
Το ένα ελλίσεται,βουτάει,υψώνεται,λερώνεται,καθαρίζει με απίθανη ταχύτητα...
Το άλλο Μεταφέρεται ακόμα ποιο γρήγορα τόσο που να μοιάζει πάντα,τώρα...
Ποιό δυνατό....Τώρα πως να απαντήσω με λόγια...γιαυτό που νιώθω;;;
Και γιατί να το κάνω;;(ξαναγυρνάω στο ίδιο: γιατί να το κάνω;...)

Είπα και ξαναλέω οτι το κουκούτσι του δέντρου σίγουρα προστατεύει την ζωή μέσα του,αλλά ξεχώρησα το δικό μας κέλυφος σκέψεων (που δεν φέρουν αποτέλεσμα),ρώτησα,προστατεύει όντως ή θολώνει;(Το ίδιο γιατί ξανά παρόν...)

Απο πολύ κοντά ή απο πολύ μακριά όλα είναι ένα...


Καλημέρα

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2005, 15:13:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
θείτσα
quote:
Τώρα πως να απαντήσω με λόγια...γιαυτό που νιώθω;;;

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ; ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2005, 15:32:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΤΟ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ ΜΕΝΕΙ ΚΡΥΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΠΟ...ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ...ΨΗΛΩΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ...ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΗΣ ΡΙΖΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΡΕΥΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΜΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΟΛΟ...ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ (;) ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ...ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2005, 20:31:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst

Οι καρδιες σας γνωριζουν σιωπηλα τα μυστικα των ημερων και των νυχτων.
Αλλα τ'αυτια σας διψουν για τον ηχο της γνωσης της καρδιας σας.
Θελετε να γνωρισετε με λογια αυτο που γνωριζετε απο παντα στη σκεψη.
Θελετε να αγγιξετε με τα δαχτυλα σας το γυμνο σωνα των ονειρων σας.

Και ειναι καλο που το θελετε.
Το κρυφο πηγαδι της ψυχης σας πρεπει να αναβλυσει και να τρεξει κελαρυζοντας προς την θαλασσα.
Και ο θησαυρος του απειρου βαθους σας πρεπει να αποκαλυφτει στα ματια σας.
Δεν πρεπει ομως να υπαρχουν ζυγαριες για να ζυγιζουν τον αγνωστο θησαυρο σας και να μην μετρατε τα βαθη της γνωσης σας με το βυθομετρικο σχοινι.
Γιατι ο εαυτος ειναι μια θαλασσα απεριοριστη και αμετρη.

Μην λετε <<βρηκα την αληθεια>> αλλα να λετε <<βρηκα μιαν αληθεια>>.
Μην λετε <<βρηκα το μονοπατι της ψυχης αλλα <<συναντισα την ψυχη που
περπατουσε στο μονοπατι μου>>.
Γιατι η ψυχη περπατα πανω σ'ολα τα μονοπατια.
Η ψυχη δεν περπατα πανω σε μια γραμμη ουτε μεγαλωνει σαν καλαμι.
Η ψυχη ξεδιπλωνεται οπως ο λωτος με τα αναριθμητα πεταλα.

Απο το κηπο του προφητη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lizzard_king
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 01:46:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lizzard_king
quote:
O τρόπος που σκέφτεσαι φίλε μου με κάνει να το πιστεύω κι εδώ μου το επιβεβαιώνεις!!!
Καθρεφτίζεσαι στον συνάνθρωπο σου δηλαδή σ' αυτόν που σκέφτεται όπως εσύ και μιζεριάζεις... Αντί να χαίρεσαι την ομορφιά που νοιώθεις γύρω σου κι είσαι μέρος της, εσύ λες όχι!!! εγώ λες τα θέλω όλα ή τίποτα!!!
Ποια όλα!!!! Θέλεις να μείνεις μόνο εσύ, "απορουφόντας" κι ενσωματώνοντας τα όλα σε σένα? ή Χαλίφης στη θέση του Χαλίφη? Και τότε πως φαντάζεσαι το Όλον? ως μονάδα???? Και πως την φαντάζεσαι?/ μια απόλυτη Μοναξιά? κι αυτό είναι για σένα το τέλειο??? Κι όλα τα άλλα κομμάτια τι θα μας κάνεις Παν - μέγιστε Χαλίφη??? Μήπως, λέω μήπως, θαρρείς ότι όλος ο κόσμος γυρίζει γύρω σου, για Χάρη σου?
Μα εσύ λες ότι δεν θέλεις να βιώνεις ΜΟΝΟΣ σου το τέλειο???
Πως δηλαδή το θες???
ΘΕΛΩ, ΘΕΛΩ, ΘΕΛΩ τι θες? Πάρε γιατί δεν παίρνεις? Ποιος σου το απαγορεύει? Μήπως «φυλακίστηκες» μόνος σου και δεν το πήρες χαμπάρι? Μήπως είσαι ένα άρρωστο κύτταρο στο σώμα του Όλου?
Μην ξεχνάς ότι δεν γίνονται δέντρα όλα τα κουκούτσια αν και θα Μπορούσαν!!!

Πωπω!Τι ήταν αυτό αγαπητέ?Γιατί τέτοια επίθεση?Μα ούτε τόσο δα δεν πάει το μυαλό σου σ'αυτό που εννοώ...?
Ας τα πάρουμε ένα-ένα...Ο τρόπος που σκέφτεται ο κάθε συνάνθρωπός μου είναι ένα μάθημα για μένα,παίρνω πολλά όταν κάποιος μοιράζεται τις σκέψεις του μαζί μου και πάντα σέβομαι κάθε τρόπο σκέψης όσο κι αν απέχει από το δικό μου...Γιατί θαρρείς πως μιζεριάζω με τον συνάνθρωπό μου που σκέφτεται όπως εγώ,μου είναι ειλικρινά αδύνατο να το καταλάβω...
Φυσικά και χαίρομαι για την ομορφιά που υπάρχει γύρω μου και δε λέω ποτέ όχι...Αυτό που πολύ απλά θα ήθελα παραπάνω,είναι αυτήν την ομορφιά που είναι δίπλα μας και μέσα μας να την μοιραζόμασταν όλοι το ίδιο...Δε θα ήθελα να "παίρνω" μόνο εγώ,θα ήθελα το ίδιο και για σένα και για τον τάδε και για τον άλλον και αγωνίζομαι γι αυτό,τουλάχιστον στις φιλικές μου σχέσεις...
Άλλο και τούτο...Να μείνω μόνος μου απορροφόντας κι ενσωματώνοντας τα πάντα σε μένα,κάτι για χαλίφηδες,για μια απόλυτη μοναξιά,ο κόσμος γυρίζει γύρω μου?...?...?....ΕΛΕΟΣφίλε μου...Μα αν στ'αλήθεια αυτός είναι ο μόνος τρόπος που μπορείς να δεχτείς και να εξηγήσεις ό,τι έγραψα,τότε κάποιος άλλος είναι ο φυλακισμένος...
Τι θα κάνωεγώτα κομμάτια?Ένα κομμάτακι είμαι κι εγώ,ίσο με τα υπόλοιπα,απλά μαζί συνθέτουμε "κάτι" και σ'αυτό ο καθένας έχει το ρόλο του,ούτε πρωταγωνιστές,ούτε κομπάρσοι...Αυτό το κάτι φαντάζει τέλειο για μένα,γι'αυτό και το χαρακτήρισα ουτοπικό...
Παίρνω φίλε μου,παίρνω ό,τι μπορώ,βιώνω τα πάντα,απλά σε όλα αυτά νιώθω τόσο "λίγος" μόνος μου....Γιατί σου είναι τόσο δύσκολο?
Φιλικά

I'm the lizard king,I can do anything!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 02:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ; ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 02:42:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Εννοείς σ'εμάς ή στους άλλους να απολογούμαστε;;;

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 02:49:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΑΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ...Ο ΦΟΒΟΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 03:01:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Αλλες φορές ο φόβος να μην υποστούμε συνέπειες,άλλες φορές ο εγωισμός να μην παρεξηγηθούμε,άλλες φορές γιατί καταλαβαίνουμε το σφάλμα μας και μετανιώνουμε,άλλες φορές η ευγένεια και άλλες γιατί παρεξηγούμαστε χοντρά.Κτλ....

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 03:22:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΔΗΛΑΔΗ Ο ΦΟΒΟΣ

ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ.
ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ ΜΑΣ.
ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΟΥΜΕ ΑΓΕΝΕΙΣ.


..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 03:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Nαι
Αλλά έχει την ίδια βαρύτητα πάντα;;

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 03:40:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ ΑΥΤΗ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ...ΝΑΙ...ΒΑΡΥ...ΣΑΝ ΤΟ ΠΕΠΟΝΙ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 04:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Δηλαδή πρέπει να κοιτάμε μόνο μπροστά και να μην φοβόμαστε για τίποτα.Να αναλαμβάνουμε τις ευθύνες μας και να δεχόμαστε τις συνέπειες των πράξεών μας ότι κι αν κοστίζει...
Ιδανικό...

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 04:06:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΔΥΣΚΟΛΟ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 04:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 04:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Τις περισσότερες φορές.Κοστίζει διάφορα,ανάλογα με το τι αποφασίζω να κάνω,να πω κτλ...Δύσκολο..ναι και οχι,αν συνειδητοποιείς τι κάνεις δεν είναι και τόσο...Αλλά κάθομαι και σκεφτομαι μερικές φορές και βλέπω τελικά οτι δεν θα άλλαζα τίποτα απο οτι έχω κάνει,γιατί δεν θέλω να γίνω κάτι άλλο απλά θέλω να προχωρήσω και να γεμίσω λίγο ακόμα..
Εσύ πώς το βλέπεις;;

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2005, 04:52:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Δεν θα άλλαζα τίποτα γιατί συνεχίζω,δεν μεμψιμοιρώ ούτε κλαίγομαι γιατί είναι ανούσιο.Αν κάνεις μια ριψοκίνδυνη κίνηση αλλά ξέρεις που μπορεί να φτάσει και ξέρεις οτι θα είσαι εσύ που θα το λουστείς και ξέρεις πότε να σταματήσεις(οχι απο φόβο αλλά επειδή προχωράς και ζείς κι άλλα)δεν γίνεται να σε πάρει απο κάτω..

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 01:13:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
θείτσα
quote:
και ξέρεις πότε να σταματήσεις

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΣΒΑΡΝΑ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ....

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 01:29:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Και μετά απο τον οδοστρωτήρα τι μένει;;Μετανιώνεις τελικά;

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 01:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΔΕΝ ΠΑΤΑΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΩ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 01:54:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Ελενχόμενος οδοστρωτήρας δηλαδή...
Πάντα κάποιος θα πληγώνεται,κάποιος θα φταίει,κάποιος οχι.Οσο κοιτάμε πρώτα τον άλλο και μετά εμάς και στα άσχημα και στα όμορφα,τότε πάντα κάποιος πληρώνει, στα επιφανειακά οι άλλοι στα ουσιώδη εμείς οι ίδιοι

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 01:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΣΩΣΤΑ...ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ...ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΡΔΗ 50 - 50 ΚΑΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 02:19:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Mπα εγω πιστεύω στο:ο καθένας τον λογαριασμό του.Γι'αυτό λέω οτι πρέπει εμάς να κοιτάμε πρώτα,γιατί έτσι μετράμε καλύτερα,γιατί δεν φέρνουμε σε άσχημη θέση τον άλλον οτι και να παραγγείλουμε,γιατί μπορούμε να απαιτήσουμε πιο έντονα αφού εμείς πληρώνουμε βρε αδελφέ,γιατί αν τελικά το παρακάνουμε δεν θα τσοντάρει κανένας κι έτσι θα προσέχουμε στα μετά και γιατί αν πληρώσουμε 50-50 πρέπει να φάμε και 50-50 και εκεί πάντα ξεχνιόμαστε...

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 02:34:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.

ΟΜΩΣ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΟ;...ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΟΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;...ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΤΙ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΗΡΕΣ;...ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΥΓΙ;...ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΕΑΥΤΟ" ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ...ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΙΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 03:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Οταν ολοι κοιτάνε να διορθώσουν πρώτα τον εαυτό τους(100%δικός τους)και κατά συνέπεια στην πορεία θα προσφέρουν πραγματικά στα παιδιά τους,τότε σιγά σιγά το φιλοδώρημα θα έχει την δύναμη να αλλάξει κάτι,ώσπου θα σταματήσει η ζήτηση φιλοδωρήματος.Μην φτιάξεις τον εαυτό σου και δώσε οτι έχεις υλικά και μη,δεν θα έχεις κάνει τίποτα ουσιαστικό,γιατί τα υλικά θα εξαφανιστούν σε μια στιγμή και τα μη υλικά δεν θα αξίζουν για κανέναν..
Αν αυτά που κανεις οδηγούν στην πρώτη περίπτωση τότε δεν έχουν ανάγκη ορίων.Τα όρια τα βρίσκεις μπροστά απο γκρεμούς..

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 03:06:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΓΚΡΕΜΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

θείτσα
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 03:14:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους θείτσα
Αρα συμφωνούμε...

*Υπάρχουν στα δάση
Δέντρα που τρελαίνονται για πουλιά...*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 03:22:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lizzard_king
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 06:35:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lizzard_king
Χμμμ!Όλα από φόβο,ε?Για σκεφτήτε το λίγο καλύτερα...

I'm the lizard king,I can do anything!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2005, 13:14:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst
Μηπως ειναι και ανασφαλεια? Ολοι θελουν αγαπη,αν δεν την βρουν αποζητουν την δυναμη.Η θωρακιση του εγω μας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy