ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Metal, Gothic (και άλλα...) Νο 3
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2008, 14:51:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
quote:
sorry παιδιά αλλά οι Korpiklaani, μου φάνηκαν "χαρωπά τα δυό μου χέρια τα χτυπώ" .

Μα είναι! Τσιμπουσοτράγουδα!

quote:
the misfits
ακούει κανείς?

θες να σου πω τη γνώμη μου για το "πως ήσασταν έτσι ρε γαμώτο" εκείνη την εποχή, παππού;

quote:
Εχω κλείσει εδώ και καιρό για March Metal Day με εισητήριο 50 ευρώ(τότε ήταν φτηνότερο).

Damn, εγώ δεν ήξερα τότε αν θα πάω...

quote:
Θα με βρείτε μέσα στο pit στους Sodom(αααρργγκκκχχχ) και σε μια καλή μπροστινή σχετικά θέση στους Nevermore και Annihilator.

κανίβαλε...

Παίδες, θέλω να μου πείτε 4-5 τραγούδια που πιστεύετε ότι θα παίξουν στανταρ οι nevermore.

quote:
Οχι ότι μ'έχει πείσει για τις live ικανότητές της. Μου την σπάει επίσης που καμπουριάζει και μένει στατική. Σήκωσε το κορμί σου μωρή και κουνήσου περισσότερο!! Στην ανάγκη πάρε λίγη κόκα για ενίσχυση

Σωστόοοοοοος, αλλά αυτή κι όταν κουνιέται, κάνει σα 18χρονο νυμφίδιο, με τα κολάν και τα all star... αλλά ότι και να λέμε, η Τάργια το χέρι της να σήκωνε και γινόταν χαμός από κάτω. Η Ανέτ, αν δεν κουνήσει τα οπίσθιά της, μάλλον απαρατήρητη θα περάσει. Εγώ θα πάω για να δω τον κοντό να λιώνει την esp!

quote:
Εγώ δεν ξέρω, ούτως ή άλλως από Kamelot ακούω πολύ λίγα τραγούδια και δεν ασχολούμαι πάρα πολύ με το συγκρότημα αυτό.

Πρέπει να σε μαθω να ακούς μουσική!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2008, 16:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
quote:
crucifire

Παίδες, θέλω να μου πείτε 4-5 τραγούδια που πιστεύετε ότι θα παίξουν στανταρ οι nevermore.



Κρίνοντας και από προηγούμενες συναυλίες πιστεύω ότι 3-4 από τα παρακάτω τραγούδια σίγουρα θα τα παίξουν.

Narcosynthesis
Enemies of Reality
The Seven Tongues of God
Dreaming Neon Black
Born
Final Product
My Acid Words

Καλό downloading φίλε μου crucifire

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2008, 17:46:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Τα Narcosynthesis, Enemies of Reality, Dead Heart In A Dead World, και My Acid Words είναι σίγουρα νομίζω.

Dying Incubus οι Misfits είναι αμερικανοί punk-rockers και υπάρχουν από το 1977. Η μουσική τους είναι συνδυασμός από punk,metal, και deathrock με θεματολογία από διάφορες ταινίες τρόμου. Γιαυτό πολλές φορές τους βάζουν και στην κατηγορία του horror punk αν και δεν ξέρω άλλα συγκροτήματα ανάλογα.

Βάζω και μερικά εξώφυλλα από δίσκους τους για να σας ανοίξει η όρεξη...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2008, 08:35:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Την υποκατηγορία του horror punk δεν την γνωρίζω καθόλου αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι ως death rock - στοιχεία του οποίου έχουν οι The Misfits - χαρακτηρίζονται κι οι Christian Death, οι οποίοι μου αρέσουν πάρα πολύ.
Οπότε θα τους ερευνήσω.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2008, 09:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
quote:
Καλό downloading φίλε μου crucifire

δεν κάνω τέτοια πράγματα εγώ

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2008, 20:44:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
Για τον D_I:

Ένας φίλος στη Loud Sound Productions με ενημέρωσε ότι θα φέρουν στις 18 Απριλίου τους Lacrimas Profundere στο An.

Μου είπε ότι είναι γκόθικ, οπότε αν τους ακούς, run!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/02/2008, 07:48:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία!

Οι Lacrimas Profundere είναι ένα gothic metal συγκρότημα με ανδρικά φωνητικά.
Τους ακούω λίγο - είμαι κυρίως των γυναικείων φωνητικών - οπότε ίσως να πάω να τους δω από κοντά.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/02/2008, 16:02:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Πρώτα τα νέα:

"MANILLA ROAD, OMEN, SLOUGH FEG and SENTINEL BEAST are among the confirmed bands for the Up The Hammers Festival 3, set to take place April 11-12 at thew AN club in Athens, Greece. The festival billing is shaping up as follows;

Friday, April 11:

OMEN (USA)
DARK QUARTERER (I)
SLOUGH FEG (USA)
SENTINEL BEAST (USA)
AIRGED LAMH (GR)
PHANTOM X (USA)
DANTESCO (PR)

Saturday, April 12:

MANILLA ROAD (USA)
STORMWARRIOR (D)
CAGE (USA)
BATTLEROAR (GR)
LONEWOLF (FR)
SILVER FIST (ESP)
CELTIC LEGACY (IRL)
TRINAKRIUS (I)"

Παίδες, αν θα πάει κανείς σας ή αν ξέρετε κανένα που θα πάει ή αν ξέρετε κανένα που να είναι στην διοργάνωση και να μπορεί να μου πάρει κανένα αυτόγραφο, μπλουζάκι ή τίποτα άλλα memorabilia να μου το πείτε. (Αυτά που είναι με bold είναι τα τρία κορυφαία epic metal της εποχής μας, αν και οι omen και οι Manilla Road είναι παππούδες-σαν και μένα καλή ώρα).

Πλερώνω όσο όσο....

Τα λέμε!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/02/2008, 20:34:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Xε χε θα πάω σφαίρα δεν το συζητώ.

Καλά ότι θα άκουγα τους SENTINEL BEAST LIVE και την αγαπημένη DEBBY GUN θα τη δω από κοντά ήταν πέρα από κάθε φαντασία.

Πιό εύκολα θα πίστευα ότι αναστήθηκε ο ΠΑΒΑΡΟΤΙ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/02/2008, 21:15:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
A. Kircher δεν μπορείς να φανταστείς τι ρίγη νιώθω όταν ακούω τα Crystal Logic και Open The Gates από Manilla Road! Το απόλυτα επικό-ηρωικό feeling! Πάρε και μια αφιέρωση...το τρομερό κομμάτι The Veils of Negative Existence...ξέρεις εσύ

Ελπίζω να μπορεσω να πάω εκείνη τη μερα και να μην έχω τίποτα μπλεξίματα με δουλειά.

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2008, 00:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
Kircher, από αυτα που ανέφερες, μόνο τους Μανίλα ξέρω, και δεν τουσ συμπαώ ιδιαίτερα, αλλά αν τελικά δεν πάει κανείς, θα πεταχτώ να σου πάρω εγώ μπλουζάκι, worry not!

Να, κοιτάχτε τώρα τι φέρνουν. Αντί να φέρουν καμιά φρέσκια μπάντα, φέρνουν κάτι απαρχαιωμένους, που τους ακούνε κάτι κατεστραμένοι 30/40/50άρηδες [ναι, γερόντια, για σας χτυπάει η καμπάνα!]

Αλλά ο Έλληνας την έχει βρει τη δουλειά. Σου λέει, δε γ@@@ται, τους τάδε θα τους δω στο Wacken, τους άλλους στο Grasspop, τους λοιπούς θεούς στο Paganfest κλπ. (Gretel, δε λέω μόνο για σένα)

Κάντε τους να καταλάβουν ότι χάνουν λεφτά ρε!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2008, 12:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Να, κοιτάχτε τώρα τι φέρνουν. Αντί να φέρουν καμιά φρέσκια μπάντα, φέρνουν κάτι απαρχαιωμένους, που τους ακούνε κάτι κατεστραμένοι 30/40/50άρηδες [ναι, γερόντια, για σας χτυπάει η καμπάνα!]

Καλά, μην τρελαθούμε τώρα!
Γιατί να μην φέρουν και μπάντες που έχουν αρκετά χρόνια στον χώρο της μουσικής και να φέρνουν μόνο τις νεότερες;
Ειδικά όταν οι περισσότερες από τις παλιότερες έχουν να επιδείξουν ένα σημαντικό ρόλο.
Άσε που δε νομίζω ότι δεν έρχονται νεότερες...

Ας μην ακυρώνουμε την συμβολή και των παλιών και των νεότερων συγκροτημάτων.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2008, 12:19:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
Καλά ρε κι εσύ! Το πήγες στο άλλο άκρο!

Σαφώς να φέρνουν και κλασικές μπάντες (τους Maiden δηλαδή. Αρκούν!)

Αλλά αν είναι να αφιερώσεις ολόκληρη μέρα σε μια κλασσική headliner, φρόντησε να φέρεις και ανερχόμενους, και όχι άκυρους για supporters.

Manila Road θες; Μέσα. Για support όμως θα φέρεις άλλα πέντε ανερχόμενα epic/battle η viking συγκροτήματα, κάτι που να κολλάει. Τους Turisas καλή ώρα. Οι Battleroar είναι σωστή επιλογή, αλλά για την Ελλάδα.

Σίγουρα θα σου κοστίσι κάτι παραπάνω, αλλά θα φέρεις τον τριπλάσιο κόσμο. Αυτούς που θα έρθουν για του MR, αυτούς που θα έρθουν για τους ανερχόμενους, κι αυτούς που γουστάρουν και τα δύο, αλλά μόνο για μία μπάντα δε χαλαλίζουν τα λεφτά.

Έλα, ό,τι και να λέμε τώρα, ο Έλληνας επιχειρηματίας είναι μόνο για μπουζούκια...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angellore
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2008, 16:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angellore
γεια σας!είμαι νεό μέλος της παρέας σας.βασικά έμπαινα συχνά και διάβαζα αυτά που γράφετε, τα οποία είναι τρομερά ενδιαφέροντα και κατατοπιστικά..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2008, 18:30:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
Καλώς ήρθες angellore! Ό,τι μπορούμε κάνουμε!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2008, 18:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
By the way, είδε/άκουσ εκανείς τη συμμετοχή της Φινλανδίας για τη Eurovinion;

http://youtube.com/watch?v=wjJoIxtamcE
http://youtube.com/watch?v=CLI4pl8YU9Y&feature=related

Την κάνουν που την κάνουν τη δουλειά, χάθηκε να στείλουν ένα πιο σοβαρό κομμάτι ρε πούστη μου;!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2008, 03:32:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Thanks παίδες, τα λέμε όταν πλησιάσουν οι ημερομηνίες.

quote:
A. Kircher δεν μπορείς να φανταστείς τι ρίγη νιώθω όταν ακούω τα Crystal Logic και Open The Gates από Manilla Road!

Agnostic, δες και το βιντεάκι που έφτιαξα σε ώρες απόλυτης βαρεμάρας

http://www.youtube.com/watch?v=3VjP2z8uSHg

quote:
γεια σας!είμαι νεό μέλος της παρέας σας.βασικά έμπαινα συχνά και διάβαζα αυτά που γράφετε, τα οποία είναι τρομερά ενδιαφέροντα και κατατοπιστικά..

Καλώς τον angellore!

Crucifire, μπας άκουσες το καινούργιο Avantasia? Είδα το cd στο δισκάδικο και το σκεφτόμουνα. Αξίζει τίποτα για 14$?
--------------------------------------------------------------------

Το άκουγα πριν λίγο.....όσοι είναι πάλιουρες θα το θυμούνται!!!

http://www.youtube.com/watch?v=lMLnDuzgkjo


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2008, 03:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
By the way, είδε/άκουσ εκανείς τη συμμετοχή της Φινλανδίας για τη Eurovinion;

Εγώ πάντως είμαι με την Καλομοίρα!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2008, 07:50:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Manila Road θες; Μέσα. Για support όμως θα φέρεις άλλα πέντε ανερχόμενα epic/battle η viking συγκροτήματα, κάτι που να κολλάει. Τους Turisas καλή ώρα. Οι Battleroar είναι σωστή επιλογή, αλλά για την Ελλάδα.

Από την στιγμή λοιπόν που στην Ελλάδα επικρατεί μια συγκεκριμένη κατάσταση, λογικό δεν είναι να προσαρμόζονται τα διάφορα events σε αυτήν;
Το ευχάριστο θα ήταν να γίνουν κινήσεις ώστε αυτή να αλλάξει αλλά κι ο κάθε υπεύθυνος που αναλαμβάνει την διοργάνωση κι όλο το event φοβάται να ρισκάρει...

Αγαπητέ/ή angellore, καλώς ήλθες κοντά μας.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Το nickname σου είναι εμπνευσμένο από το γνωστό τραγούδι των Tristania;

quote:
By the way, είδε/άκουσ εκανείς τη συμμετοχή της Φινλανδίας για τη Eurovinion;

quote:
Εγώ πάντως είμαι με την Καλομοίρα!!!!!

Εγώ πάλι δεν έχω ακούσει καν το τραγούδι της ελληνικής συμμετοχής, πόσο μάλλον της φινλανδικής!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angellore
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2008, 09:28:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angellore
Ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα..Ναι φίλε dying incubus από το τραγούδι των Τristania είναι εμπνευσμένο το nick μου..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2008, 13:09:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
quote:
Crucifire, μπας άκουσες το καινούργιο Avantasia? Είδα το cd στο δισκάδικο και το σκεφτόμουνα. Αξίζει τίποτα για 14$?

Δεν κατεβάζεις καλύτερα μια emo φράτζα, να πας στα stabucks να πιεις μια μόκα με μια κοφτή κουταλιά αφρόγαλα, μια κουταλιά σιρόπι καραμέλα, μια κουταλιά καφέ, μια πρέζα ζάχαρη, μισό γραμμάριο κανέλα κλπ κλπ να ισιώσεις;! Το μόνο που αξίζει σε αυτό το σιντί είναι η εισαγωγή του δεύτερου κομματιού. Βέβαια εσύ που είσαι και παλιός μπορεί να σου αρέσει, αλλά πολύ ροκ...

quote:
Το άκουγα πριν λίγο.....όσοι είναι πάλιουρες θα το θυμούνται!!!

Εγώ νόμιζα ότι ήταν του Τομ Τζοόυνς...

quote:
Εγώ πάντως είμαι με την Καλομοίρα!!!!!

Είστε παράφρων κύριε...

quote:
Από την στιγμή λοιπόν που στην Ελλάδα επικρατεί μια συγκεκριμένη κατάσταση, λογικό δεν είναι να προσαρμόζονται τα διάφορα events σε αυτήν;
Το ευχάριστο θα ήταν να γίνουν κινήσεις ώστε αυτή να αλλάξει αλλά κι ο κάθε υπεύθυνος που αναλαμβάνει την διοργάνωση κι όλο το event φοβάται να ρισκάρει...

Γι' αυτό λέω, ότι πρέπει να δείξουμε στους διοργανωτές ότι δεν έχουν τίποτα να φοβούνται. Να τους πούμε, φέρε την τάδε μπάντα και θα έχεις σίγουρο κέρδος. Σιγά σιγά. Και θα πάρουν μπρος...

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2008, 07:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα..Ναι φίλε dying incubus από το τραγούδι των Τristania είναι εμπνευσμένο το nick μου..

Ωραία!
Ποιά άλλα συγκροτήματα ακούς;

quote:
Γι' αυτό λέω, ότι πρέπει να δείξουμε στους διοργανωτές ότι δεν έχουν τίποτα να φοβούνται. Να τους πούμε, φέρε την τάδε μπάντα και θα έχεις σίγουρο κέρδος. Σιγά σιγά. Και θα πάρουν μπρος...

Μα, αυτό προσπαθώ να σου πω.
Ότι ακολουθούν μια πεπατημένη οδό επειδή το αποτέλεσμα τους είναι γνώριμο κι η μέθοδος δοκιμασμένη.
Αν γίνει η αρχή από 2 - 3 τότε θα υπάρξει κάποια αλλαγή.
Απλά όταν έχουμε να κάνουμε με το οικονομικό κέρδος σε μια αγορά η οποία είχε μια συγκεκριμένη μορφή ζήτησης έως πρόσφατα, τότε κι η προσφορά που έχει ήδη προσαρμοσθεί στα δεδομένα θα αλλάξει δύσκολα.
Δε νομίζω να διακινδυνεύουν εύκολα οι διοργανωτές στην σκέψη να χάσουν λεφτά...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angellore
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2008, 16:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angellore
Eκτός από Tristania,ακούω Theatre of tragedy,my dying bride,nightwish,the gathering,lacrimosa,candlemass,lacrimas profundere,sirenia..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2008, 11:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
Συγκίνηση

http://youtube.com/watch?v=IKwCnTM3L6U
http://youtube.com/watch?v=1hQFuh9odSY
http://youtube.com/watch?v=NjDJh3-lE8E&feature=user
http://youtube.com/watch?v=QnTZvXBqt34&feature=user

Άγια νύχτα... στο δεύτερο βίντεο, αν κάποιος πιστεύει ότι κάνω σαν μαλάκας, δεν ήταν εκεί, δεν ξέρει...

quote:
Απλά όταν έχουμε να κάνουμε με το οικονομικό κέρδος σε μια αγορά η οποία είχε μια συγκεκριμένη μορφή ζήτησης έως πρόσφατα, τότε κι η προσφορά που έχει ήδη προσαρμοσθεί στα δεδομένα θα αλλάξει δύσκολα.

Μάθαμε και τι σπούδασε ο D_I!!!

Πληθαίνετε οι γκοθάδες βλέπω!!!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2008, 19:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
quote:
Συγκίνηση

Δεν λές τίποτα! Να ζήσει ο νεανικός ενθουσιασμός!

Να πάρει κι έχω ξεχάσει το login name και το pass στο youtube και δεν μπορώ να σχολιάσω.
Και επιπλέον είμαι στο γραφείο και δεν έχω ηχεία στο PC......θα τις ξαναδώ μετά που θα πάω σπίτι.

Ο ΧΞΣ ποιός είναι? Που τον έχω ξαναδεί?

quote:
Eκτός από Tristania,ακούω Theatre of tragedy,my dying bride,nightwish,the gathering,lacrimosa,candlemass,lacrimas profundere,sirenia..

Πολύ καλές οι επιλογές σου φίλε angellore.

Από όλα τα παραπάνω πεθαίνω για τους Candlemass.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2008, 19:30:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
Τι γίνεται στα 1500 μηνύματα, για να δούμε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2008, 19:43:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher
A χά!!!!!Επιτέλους!

Οι φωτογραφίες είναι άσχετες. Ο παραπάνω κύριος είναι ο Άγιος Duane Allman (βοήθεια μας) και το παρακάτω είναι από το Heavy Metal Activity Book.

quote:
http://img134.imageshack.us/img134/4089/33608389em5.jpg


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2008, 21:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

Συγκίνηση

http://youtube.com/watch?v=IKwCnTM3L6U
http://youtube.com/watch?v=1hQFuh9odSY
http://youtube.com/watch?v=NjDJh3-lE8E&feature=user
http://youtube.com/watch?v=QnTZvXBqt34&feature=user

Άγια νύχτα... στο δεύτερο βίντεο, αν κάποιος πιστεύει ότι κάνω σαν μαλάκας, δεν ήταν εκεί, δεν ξέρει...

quote:
Απλά όταν έχουμε να κάνουμε με το οικονομικό κέρδος σε μια αγορά η οποία είχε μια συγκεκριμένη μορφή ζήτησης έως πρόσφατα, τότε κι η προσφορά που έχει ήδη προσαρμοσθεί στα δεδομένα θα αλλάξει δύσκολα.

Μάθαμε και τι σπούδασε ο D_I!!!

Πληθαίνετε οι γκοθάδες βλέπω!!!

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...



Είδα και την κεφάλα μου χαχαχα.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2008, 08:30:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Από τα συγκροτήματα που αναφέρει η angellore, δεν ακούω Candlemass αν κι έχω κάποια τραγούδια τους που τα ακούω σε στιγμές που θέλω να το ρίξω έξω!

quote:
Μάθαμε και τι σπούδασε ο D_I!!!

Δεν το είχα κρυφό κιόλας, το έχω αναφέρει ότι έχω σπουδάσει Οικονομικά.
Νομίζω όμως πως αυτό που εξήγησα προκύπτει και με την απλή λογική.

quote:
Τι γίνεται στα 1500 μηνύματα, για να δούμε.

Και που να δεις τι γίνεται στα 2000!

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2008, 12:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire
Κι εγώ την είδα την κεφάλα σου Gretel, χεχε! Και πρέπει να έχω και μια φωτο με σένα μέσα, αλλά την έχω στο σπίτι. Αν τη βρω θα την ποστάρω.

quote:
Δεν το είχα κρυφό κιόλας, το έχω αναφέρει ότι έχω σπουδάσει Οικονομικά.

Μάλιστα, δεν το ήξερα! Φυτόοοοοοοο

Πάντως μην ανυσηχείς, κατάλαβα τι λες, μιας και έχω φάει κι εγώ οικονομική θεωρεία με το κιλό. Έχει εισβάλει σαν μάθημα και στην πιο άκυρη σχολή. Περίεργο, μιας και δεν τους συμφέρει να ξέρουμε από που μας κλέβουν. Τεσ'πα

quote:
Και που να δεις τι γίνεται στα 2000!

Βγαίνει τούρτα με γκόμενα μέσα! Ωραίο το activity book, αλλά η συγκεκριμένη σελίδα ήταν εύκολη. Παίζουν κι άλλα;

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy