ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Αγία Γραφή περί Προέλευσης του Ανθρώπου Νο2
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 52
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 12:36:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Μα στο ότι είμαι....χορτοφάγος, Βιομηχανικέ....Τι φαντάστηκες δλδ;
Ότι καπνίζω χασίς;...Μπα....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 14:03:35  Εμφάνιση Προφίλ
Μήπως το βάζεις σε πίτες και το τρως; Το ίδιο έκανε και ο βασιλιάς, ο Ελβις ντε, για να μη χαλάσει η φωνή τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 17:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Εγώ αγόρι μου, είμαι φυσικός άνθρωπος,εγγυής,δίχως υποκατάστατα, αν και άλλο πράγμα οι απολαύσεις......
Η υγειινή διατροφή μου, πάντως, εγγυάται μακροζωία και εξέλιξη..
Όποτε θέλεις Βιομηχανικέ, μια δοκιμή, θα σε πείσει....
Να δεις πως φεύγει η μπάκα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 17:38:46  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε τρέχα σου λέω δε με ξέρεις μη βγάζεις συμπεράσματα. Έπεσες σε σωματοδομή τύπου "ectomorph". 1.78 ύψος 65 κιλά. Τρώω όσο θέλω μέχρι να χορτάσω(και μπόλικα κρέατα μάλιστα) και πάλι στιλάκι μένω. Ανήκω στους "τυχερούς" τους προικισμένους με τον πιο γρήγορο μεταβολισμό...


Α και να ξέρεις επειδή σε νοιάζει να είσαι και πολύ άντρας αν δε φας καλή πρωτεΐνη (πχ κανά μοσχαράκι) ο αυτοκράτορας κάτω δε δουλεύει και πολύ καλά. Πληροφορία επιστημονική αυτή δεν είναι από το μυαλό μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 20:46:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Υπάρχουν βότανα για ότι θελεις Βιομηχανικέ μου...Και διχως το βάρος του φόνου του ζώου, όπως λέει κι ένας συνδίκτυος και την τοξίνη του κρέατος.....
Όποιος θέλει βρισκει...
Νέος όν, εσύ, τα χρειάζεσαι κάτι τέτοια...
Δεν ξέρεις τι πετυχαίνεις με τα ....χόρτα....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 21:11:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Α και να ξέρεις επειδή σε νοιάζει να είσαι και πολύ άντρας αν δε φας καλή πρωτεΐνη (πχ κανά μοσχαράκι) ο αυτοκράτορας κάτω δε δουλεύει και πολύ καλά. Πληροφορία επιστημονική αυτή δεν είναι από το μυαλό μου.

Το αν θέλεις να τρώς κρέας αυτό είναι δική σου επιλογή ομως:
Θα σου πω κάποια πραγματάκια εκ πείρας.
Τα 65 κιλά που έχεις είναι πάρα πολύ λίγα.
Σε μερικά χρόνια θα χάσεις μυικά κιλά και στη θέση τους θα αποκτήσεις λίπος. Καλό θα είναι να πάρεις μερικά κιλά, καλά κιλά.
Οσο κρέας και να τρώς δεν πρόκειται να πάρεις ούτε γραμμάριο.
Μπορεί να τρώς αρκετή πρωτείνη απο κρέας αλλά δεν θα δείς μυική ανάπτυξη.
Η πρωτείνη απο το κρέας δεν είναι πλήρως αφομοιώσιμη αφενός αφετέρου σε μερικά χρόνια η χοληστερίνη σου θα χτυπήσει κόκκινα και οχι μόνο.
Αν δεν κάνεις μια σωστή προοδευτική υδατανθράκωση δεν θα δείς άσπρο φώς.

Edited by - allzzaro on 05/05/2010 21:12:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 22:08:42  Εμφάνιση Προφίλ
Λέτε ότι θέλετε εσείς,ςεγώ ξέρω ότι κομπλάρω ακόμα και 50κιλες φίλες μου με τη μεσούλα που έχω και παρόλο που κάνω ότι διατροφή θέλω χωρίς στερήσεις... όσο για το μοσχαράκι, είναι διασταραυρωμένο παιδιά σε κάνει ταύρο...

αλλά ας τα αφήσουμε τα βάρος, τη διατροφή, και τις σεξουαλικές δραστηριότητες...


allzzaro μου χρωστάς μια απάντηση αναφορικά με τις θεραπευτικές ιδιότητες(και εν γένει όποιες άλλες ιδιότητες) και το ρόλο που παίζουν στην εξελικτική διαδικασίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 22:18:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Αγαπητέ μου allzzaro, επειδή ειμαι χορτοφάγος εδώ και 25 χρόνια,όπως κι επειδή, οι γιατροί, που με έχουν εξετάσει, επιθυμούν να έχουν τα ..τριγλυκερίδια μου και άλλα μου, όπως μου ειπανε,δλδ,πιστεύω, ότι ξέρω τι κάνω...Έχω χαμηλό αιματοκρίτη αν και προέρχομαι απο οικογένεια με πρόβλημα στην υπέρταση,λόγω γονιδίου, που λέγαμε,λόγω της χορτοφαγίας και το κάψιμο που κάνω, όπως και η γήρανση, ειναι επιραβδυνόμενες, εκ προθέσεως, με την ανάλογη θρεπτική και φυσική υπόσταση της διατροφής....
Τώρα, όποιος δεν θέλει να χορέψει πολλά τραγούδια λέει...
Φίλε μου, έχω τρεις γιους,που οι δυο μικρότεροι, έχουμε πει, ότι με όλες τις εξετάσεις, ειναι πάντα, πιο ψηλά σε ωρίμαση,βάρος, ύψος,εξυπνάδα, απο τα παιδιά της ηλικίας τους κατά ένα χρόνο τουλάχιστον και σύμφωνα με τους γιατρούς,πάντα....
Τι σε πειράζει που έχω δικιο;.....
Βιομηχανικέ και εγώ έχω πολύ γρήγορο μεταβολισμό και αυτο προσπαθώ να εξηγήσω στο γειτονα σου κι είμαι 1.74 και 65 κιλά, επίτηδες, τωρα, αν και πέρισυ, έφτασα τα 75,πάλι επίτηδες, γιατι μια φορά το χρόνο, απαιτεί το δέρμα, τάνισμα, για να διατηρείται.....
Σας λέω μερικά πράγματα, αν τα προσέξετε,βέβαια, που καλά θα ήταν να τα ...σημειώνετε....
Εγκυκλοπαιδικές γνώσεις φίλε μου allzzaro...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 22:31:58  Εμφάνιση Προφίλ
25 χρόνια; Προηγουμένως έγραφες 30! Τι έγινε έκοψες το ΦΠΑ;

quote:
Βιομηχανικέ και εγώ έχω πολύ γρήγορο μεταβολισμό και αυτο προσπαθώ να εξηγήσω στο γειτονα σου κι είμαι 1.74 και 65 κιλά, επίτηδες, τωρα, αν και πέρισυ, έφτασα τα 75,πάλι επίτηδες, γιατι μια φορά το χρόνο, απαιτεί το δέρμα, τάνισμα, για να διατηρείται.....


Ου ναι τάνυσμα και μετά σακουλιάζει το δέρμα και γίνεται σα να φοράς ρούχα 1 νούμερο παραπάνω. Κολυμπάς μέσα του.


Ρε τον τρέχα....
Δεν καπνίζει, δεν πίνει, δεν ξενυχτάει...θα πεθάνει υγιέστατος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 22:33:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Τέλεια τέλεια τσιλιβιθρόπουλοι και οι τρείς
Και εγώ είμαι 66 κιλά.. με 17,3 ύψος.

Βαγγέλη μου να σου ζήσουν τα αγόρια να τα χαίρεσαι και να τα καμαρώσεις φτάνει να μην πάρουν απο το χαρακτήρα σου.. κακίες λέω ε.. ματς μούτς..
Ρε κούκλε είπα εγώ οτι δεν έχεις δίκιο?
Καλά κάνεις αλλά να προσέχεις.Το να μην τρώμε κρέας είναι παρακινδυνευμένο. Ερχονται στιγμές που πέφτω κάτω απο τα 66 και αυτό γιατί ξεχνάω να φάω

quote:
allzzaro μου χρωστάς μια απάντηση αναφορικά με τις θεραπευτικές ιδιότητες(και εν γένει όποιες άλλες ιδιότητες) και το ρόλο που παίζουν στην εξελικτική διαδικασία

Συμπάθαμε ρε όμορφε αλλά με έχουν πρεσσάρει.
Ανεστάλη η απεργία και με έχουν στριμώξει στη δουλειά.. και για να απαντήσω στο ερώτημα σου πρέπει το βιονικό μυαλό μου να αντλήσει κβαντική ενέργεια.. πράγμα δύσκολο αυτή τη στιγμή Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 22:37:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Ούπς αυτό δεν το είχα δεί.
Ρε Βαγγέλη τι εννοείς τάνυσμα στο δέρμα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 22:44:03  Εμφάνιση Προφίλ
Μοντελάκια τα γερόντια λοιπόν...Καλά κρατιέστε για την ηλικία σας...Αλλά σωματοδομή άντρα βαρβάτου έχει μόνο ο εαρινός εδώ πέρα τελικά...


Καλά ρε γείτονα, πες μου ότι μπήκαμε στη waiting list και εκκρεμεί απάντηση... Δε χαλιέμαι εγώ όποτε και να μου απαντήσεις...απλώς να μην περάσει στο ντούκου δε θέλωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2010, 23:39:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Δε χαλιέμαι εγώ όποτε και να μου απαντήσεις...απλώς να μην περάσει στο ντούκου δε θέλω

Κανονικά δεν θα έπρεπε να ρωτάς.
Αφού ψάχνεις τόσο πολύ γιατί δεν ψάχνεις να δείς οι φαρμακευτικές ουσίες των φυτών υπήρχαν ανέκαθεν?
Να φέρω ενα παράδειγμα ο δυόσμος ή το φασκόμηλο υπήρχαν πρίν απο 100.000 χρόνια και αν υπήρχαν περιείχαν αυτές τις φαρμακευτικές ουσίες ή εξελίχτηκαν και αυτά και τις ουσίες αυτές τις απέκτησαν τα τελευταία 40.000 χρόνια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 00:20:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Μοντελάκια τα γερόντια λοιπόν...Καλά κρατιέστε για την ηλικία σας...Αλλά σωματοδομή άντρα βαρβάτου έχει μόνο ο εαρινός εδώ πέρα τελικά...



Ποιά γερόντια ρε "λαμόγιο"???

Τώρα αυτό δεν ξεχνιέται...ούτως ή άλλως θα γνωρισθούμε απο κοντά λίαν συντόμως και θα δούμε "μικρέ" ποιός είναι και ποιός όχι ...γερόντι...μικρή-κουφαλίτσα..

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 00:29:02  Εμφάνιση Προφίλ
Μπορείς να μου δώσεις τα ονόματα τους στα λατινικά(το ταξινομικο τους όνομα δηλαδή) για να ψάξω συγκεκριμένα την οικόγενεια όπου ανήκουν;


http://www.mansfield.ohio-state.edu/~sabedon/biol3060.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Evolution_of_plants


Στο λέω από τώρα όμως μου φαίνεται απίθανο να συμβαίνει αυτό που λες...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 00:31:36  Εμφάνιση Προφίλ
Για τους άλλους έλεγα ρε εαρινέ όχι για σένα. Εσύ είπαμε είσαι άντρακλας δεν είσαι φτερό στον άνεμο σαν και μας χεχεχε...


Για πες μου τότε στο Βυζάντιο όταν ήσουν μικρός πώς σε φώναζαν τα πιτσιρίκια; (χαχαχαχ)

Ελπίζω να μη με παρεξηγείς για πλάκα τα λέω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 10:20:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Επιτέλους, ένα υγιές κλίμα διαλόγου, με ποιοτικό χιούμορ,
άτεχνοι.....
Αγαπητέ μου allzzaro,δεν ξέρεις, σοβαρά, ότι το χάσιμο 5 κιλών, πάνω κάτω, απο το κανονικό μας, επιβάλλεται,για να μην μένει ίδιο το δέρμα, καθώς φθείρεται;Τανιέται έτσι και μένει ελαστικό.
Καλά,ρε φίλε, τι ξέρεις για υγιεινή διατροφή και μακροζωία;Εγώ νόμιζα ότι ήξερες αρκετά, απο όσα έλεγες......
Όσο για τα βότανα, ένας απλός οδηγός βοτάνων, αναφέρετια χαρακτηριστικά, ότι με το κρέας, δεν οξυγονώνεται κανονικά το αίμα και τα κύτταρα με αποτέλεσμα να έχουμε ελεύθερες ρίζες, πυο προκαλούν τη γήρνση και όλες τις φθορές που προκαλούνται στον οργανισμό και παντού στο σώμα μας...
Και οι φυτικές ίνες,είναι αυτές, που αντικαθιστούν το κλείσιμο που προκαλεί το κρέας, επιτρέποντας να οξυγονώνεται καλυτερα...
Να είδατε τι κάνετε;...
Θα μπορούσατε να ειχατε μάθει περισσότερα τόσο καιρό, αλλά, εσας σας αρέσουν οι πλάκες....
Πέραν αυτού, τονίζω, ότι δεν υπάρχει βότανο, που να μην κάνιε καλό στονάνθρωπο και να αντικαθίσταται, ότι παίρνουμε απο κρέας, ή ζωικά προιόντα, το ίδιο και καλύτερα, αφού ο θάνατος του κρέατος, επηρεάζει αρνητικά τον οργανισμό μας, που συμφορειται απο το μήνυμα του θανάτου, που εισέρχεται μέσα του....
Αλλά, μάλλον σας αρέσει το κρέας και δεν μπορειτε να το κόψετε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 12:05:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ποιά γερόντια ρε "λαμόγιο"???

Αυτόν φίλε Εαρινέ πρέπει να τον πάρουμε μία μέρα και να τον βάλουμε στην πρέσα για σκουώτ. Οταν δεί τα γερόντια να φορτώνουν την μπάρα και να κάνουν σκουώτ με 130 κιλά θα μπιρμπιλήσουν τα μάτια τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 12:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
τρεχαγυρευε
quote:
Αγαπητέ μου allzzaro,δεν ξέρεις, σοβαρά, ότι το χάσιμο 5 κιλών, πάνω κάτω, απο το κανονικό μας, επιβάλλεται,για να μην μένει ίδιο το δέρμα, καθώς φθείρεται;Τανιέται έτσι και μένει ελαστικό.

Οντως, αλλά υπάρχει και το αλλά..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 12:15:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
τρεχαγυρευε
quote:
Επιτέλους, ένα υγιές κλίμα διαλόγου, με ποιοτικό χιούμορ,
άτεχνοι.....

ψοφάς για αυτά μικρή αλεπουδίτσαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 12:55:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro


Πάρε μάτι το γερόντι φίλε industrialangel...

Edited by - allzzaro on 06/05/2010 12:58:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

D.P.J. 10
Μέλος 3ης Βαθμίδας


481 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 14:31:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους D.P.J. 10
Έχω πάθει την πλάκα μου με αυτά που διαβάζω περί εμφανίσεως υγιεινής διατροφής κ.λ.π.
Βρε τρεχαγύρευε εσύ ......μάλλον ξέρεις τα περισσότερα (!) .
Αυτό με το τάνυσμα του δέρματος .....με ταρακούνησε !
Τρέχω αμέσως να ζυγιστώ και να κάνω τους υπολογισμούς για ......το μέλλον μου !
Άν και με τα νούμερα που παραθέσατε νιώθω ήδη άσχημα Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 15:48:35  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Για τους άλλους έλεγα ρε εαρινέ όχι για σένα. Εσύ είπαμε είσαι άντρακλας δεν είσαι φτερό στον άνεμο σαν και μας χεχεχε...


Για πες μου τότε στο Βυζάντιο όταν ήσουν μικρός πώς σε φώναζαν τα πιτσιρίκια; (χαχαχαχ)

Ελπίζω να μη με παρεξηγείς για πλάκα τα λέω...


Γιωργοκτόνο με φώναζαν....

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 16:18:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος
quote:
ότι με το κρέας, δεν οξυγονώνεται κανονικά το αίμα και τα κύτταρα με αποτέλεσμα να έχουμε ελεύθερες ρίζες, πυο προκαλούν τη γήρνση και όλες τις φθορές που προκαλούνται στον οργανισμό και παντού στο σώμα μας...

εγώ τρώω τόσο κρέας καθημερινά που η greenpeace με έχει επικηρύξει αλλά δείχνω πάνω από 10χρονια νεότερος

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι

ακόμα της μόδας.»

—Ethan AllenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 16:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
H θεωρία της εξέλιξης θέλει τον άνθρωπο να κατάγεται απο τα ζώα.
Το να τρώμε τους προγόνους μας αυτό είναι καννιβαλισμός.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 17:39:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Ειλικρινά,δεν ξέρεις πόσα δεν ξέρετε, φίλε DPJ10....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 17:44:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ειλικρινά,δεν ξέρεις πόσα δεν ξέρετε, φίλε DPJ10....

Καλά δηλαδή που στην χώρα , υπάρχεις εσύ και μας οδηγείς φίλε μου Βαγγέλη...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 17:47:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Εαρινέ μου, αυτή τη στιγμή, μας οδηγούν άλλοι, αν δεν το πηρες χαμπάρι....Και μας πάνε κάπου που δεν θα μας αρέσει...
Εσύ, πάλι εμένα,...στοχοποιείς;..Τόσο πόρωση;.......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 18:24:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Εαρινέ μου, αυτή τη στιγμή, μας οδηγούν άλλοι, αν δεν το πηρες χαμπάρι....Και μας πάνε κάπου που δεν θα μας αρέσει...
Εσύ, πάλι εμένα,...στοχοποιείς;..Τόσο πόρωση;.......

Βαγγέλη ειλικρινά δεν έχω τίποτα μαζί σου αλλα μην προσπαθείς συνεχώς να συνδέσεις και να αξιολογήσεις το οτιδήποτε , σύμφωνα με τα θρησκευτικά σου πιστεύω...καλά κάνεις και πιστεύεις όπου θελεις και το σέβομαι , παρ'οτι ως Παλιο-ημερολογίτης είσαι και είστε ισχνότατη μειοψηφία...αλλα είναι δικαιωμά σου να πιστεύεις όπου θέλεις και εκφράζεσαι...άσε στην άκρη λοιπόν τα πιστεύω σου -τα θρησκευτικά.." και μπορούμε να μιλάμε άνετα..!

Αφού εσένα το οτι και όπου πιστεύεις σε κάνει και αισθάνεσαι όμορφα....τι τα θέλεις τα υπόλοιπα..σου είπε κανένας να μην πιστεύεις όπου θέλεις???

Ασφαλώς όχι...άσε λοιπόν και τους υπολοίπους να ασκήσουν ελεύθερα το δικαιωμά τους , να έχουν την δική τους επιλογή!

Έλληνες είμαστε όλοι..απλά διαφοροποιούμαστε σε επιμέρους θέματα...πολιτική...θρησκεία..ομάδα...κλπ...κλπ!

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2010, 18:47:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados
Τρεχα αληθεια δεν τρως κρεας η απλα το βαφτιζεις φασολια?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 52 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy