ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 53
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 23:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
koukou1,

quote:
αφού δεν είναι πρέπον να μιλήσουμε με ονόματα, τότε δεν έχω άλλο τρόπο

Ξεκίνα λέγοντάς μας το δικό σου όνομα και μερικά στοιχεία σου.

Εγώ από την μεριά μου, έχω να σου πω το εξής : Αν θέλεις να παίξεις τέτοιο παιχνίδι, παίξ' το τίμια και αντρίκια [ κι ας χάσεις, δεν έχει σημασία ]. Γι' αυτό και σου είπα πριν να δημοσιεύσεις το mail που μου έστειλες. Συνεπώς, ξεκίνα την όποια τεκμηρίωσή σου λέγοντας μας δυο πράγματα για σένα [ πως σε λένε, που μένεις, τι δουλειά κάνεις και πως ξέρεις αυτά που λες πως ξέρεις ]. Μετά, προχωράς και στην όποια τεκμηρίωση των ισχυρισμών σου. Αν δεν το κάνεις αυτό, κανένας δεν θα σε πάρει στα σοβαρά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 23:32:07  Εμφάνιση Προφίλ
Οχι Koukou δεν επιθυμώ ιδιαίτερη συνομιλία.

Δεν είναι προσωπικό,είναι θέμα αρχών.

Παραμένω ακροατής και δεν είμαι βέβαιος για τίποτα,εκτός κι αν εχω αποδείξεις πέραν πάσης αμφιβολίας.

Πάντως η δομή και η θεματολογία του φόρουμ,καθώς και η ανοχή της διαχείρησης μέχρις εξαντλήσεως ορίων,κάθε άλλο παρά στην ΝΑ παραπέμπει.

Μπορείς να συνεχίσεις να λές οτι θέλεις και όπως θέλεις.
Δεν θα σου εναντιωθώ άλλο.Ηρέμησα!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 23:42:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
quote:
Δεν είναι προσωπικό,είναι θέμα αρχών.
Μην ανησυχείς, η αστυνομία δεν νοιάζεται για το τι κάνεις

ΥΓ: Σειρά να βρεις μια παροιμία να χώσεις το "κούκου" μέσα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 23:55:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ντοτόρο
Μην ανησυχείς, η αστυνομία δεν νοιάζεται για το τι κάνεις

Καλό!
Υπάρχουν αρχές και αρχές έεε ?


quote:

ΥΓ: Σειρά να βρεις μια παροιμία να χώσεις το "κούκου" μέσα!

Δεν μου κάνει κούκου...τώρα!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 23:56:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
Φώναξτε την αστυνομία για να δείτε ποιος θα φοβηθεί περισσότερο!! μην απειλείς δεν έχει νόημα
zip αν μου πεις πρώτα τα δικά σου στοιχεία για να ξέρουμε ποιος είναι αυτός που ρωτά και για να φερθείς τόσο αντρίκια όσο ζητάς να φερθώ, και τότε τα λέμε
αφήστε την νομική οδό στην άκρη γιατί η Σ.Δ.Ο.Ε ξέρει τι να κάνει και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:02:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
koukou1

zip αν μου πεις πρώτα τα δικά σου στοιχεία για να ξέρουμε ποιος είναι αυτός που ρωτά και για να φερθείς τόσο αντρίκια όσο ζητάς να φερθώ, και τότε τα λέμε


Θέλεις να ξέρεις εσύ τα δικά μου στοιχεία ή θέλεις να τα ξέρουν όλοι ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:08:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
Εγώ δεν θέλω να σε εκθέσω
Αν θες πες στα μου σε προσωπικό μήνυμα
Και εγώ θα σου φερθώ όπως και εσύ
εξάλλου εσύ ζητάς τεκμηρίωση είναι δίκαιο να μου τα πεις πρώτος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:18:43  Εμφάνιση Προφίλ
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
quote:
Καλό!
Υπάρχουν αρχές και αρχές έεε ?
χεχε..
quote:
Δεν μου κάνει κούκου...τώρα!!
χαχαχαχα! Ωραίος.

zip η σειρά σου!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:23:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
koukou1,

Κοίτα, έχεις μπερδέψει νομίζω κάποια πράγματα. Κατ' αρχήν, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα να σου πω ποιος είμαι, που μένω, τι δουλειά κάνω κι αν θες να σου δώσω και το τηλέφωνό μου για να μιλήσουμε. Κανένα πρόβλημα.

Πρέπει όμως να καταλάβεις κάτι : Δεν είμαι εγώ αυτός που μπαίνει σε ένα σπίτι [ όπως είναι π.χ τα forums του esoterica.gr ] και λέει "Κοιτάξτε, αυτό το σπίτι ανήκει στο διάολο!". Εσύ μπήκες σε αυτό το σπίτι, εσύ το λες αυτό. Λογικό είναι λοιπόν να σου πει ο κάθε "ένοικος" αυτού του σπιτιού :"Ώπα ρε φίλε ... ποιος είσαι εσύ που το λες αυτό ;". Ε, δεν γίνεται εσύ να του απαντήσεις λέγοντάς του "Πες μου ποιος ρωτάει", έτσι δεν είναι ; Εγώ αν σε πάρω τώρα τηλ. δεν θα πεις "Ποιος είναι ;" ; Εγώ δεν θα πρέπει να σου πω ποιος είμαι ; Αφού εγώ σε καλώ. Τι άλλο να σου πω δηλ. ; "Πες μου πρώτα ποιος είσαι εσύ που πήρα εγώ τηλ. "; Είναι λίγο κουφό αυτό.

Εσύ δηλ. εμ διατυπώνεις μια σοβαρότατη μομφή για το esoterica.gr, εμ θέλεις να σου πούμε και ποιοι είμαστε εμείς που σε ρωτάμε. Δεν πάει έτσι αυτό ρε φίλε μου ... είναι νταλαβέρι το πράγμα, δίνεις - παίρνεις. Δεν γίνεται να παίρνεις μόνο.

Edited by - zip on 29/11/2011 00:30:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:34:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
zip το σέβομαι αυτό που λες και πραγματικά
έχω τι καλή διάθεση
να μιλήσουμε σε βάση
στέλνω κάποια στοιχεία
χωρίς να περιμένω κάτι σε αντάλλαγμα και
θα συνεχίσουμε να μιλάμε στο φόρουμ αν θέλεις

Μένω στη Θεσσαλονίκη έχω ρίζες από την Κύπρο, αν θέλεις σου μιλάω και κυπριακά άλλα δεν τα ξέρω τέλεια.
Νιώθω περισσότερο ελλαδίτης, δουλεύω σε δικηγορικό γραφείο σαν ασκούμενος βοηθός
και όλα αυτά που σου λέω τα ξέρω επειδή σε ένα μεγάλο βαθμό τα έζησα στην Ν.Α.
Μου αρέσει η ροκ και η τζαζ παίζω κιθάρα και μου αρέσει η κλασική αρχαία ελληνική ιστορία
Αλλά ομολογώ ότι δεν ήταν αυτό που ήθελα να σπουδάσω και γενικός όσο ήμουν στην Ν.Α αργοπόρησα πάρα πόλη με τις σπουδές μου.
είμαι 32 ετών
Είμαι άντρας
και το ποιο πιθανό να παραιτηθώ από ασκούμενος και να μετακομίσω Κύπρο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:36:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Πάντως έχει ενδιαφέρων αυτή η αφελές… προσπάθεια κάποιων «διαττόντων αστέρων» που εμφανίζονται ξαφνικά από το πουθενά, προσπαθώντας να χειραγωγήσουν και να καθοδηγήσουν απόψεις και σκέψεις ανθρώπων με μοναδικό σκοπό είτε το να προκαλέσουν την προσοχή, μην έχοντας κάτι πιο σοβαρό να κάνουν για να περάσει η ώρα τους, είτε καθαρά ελεγχόμενοι από άλλους και για σκοπούς που μόνο αυτοί γνωρίζουν, προσπαθούν να δημιουργήσουν εντυπώσεις, νομίζοντας δυστυχώς πως το διαδίκτυο είναι ένας χώρος όπου μπορεί ο καθένας ελεύθερα να γράφει ότι γουστάρει συκοφαντώντας και παραβιάζοντας κάθε κανόνα ηθικής και ανθρώπινης ευπρέπειας…

Άραγε εσύ koukou σε ποιες από τις δυο κατηγορίες ανθρώπων ανήκεις…

Βέβαια και μόνο αυτό που γράφεις, μου δείχνει πως έχεις μαύρα μεσάνυχτα για τα φόρουμ, γιατί άμα γνώριζες και διάβαζες καμιά φορά τα θέματα και τους διάλογους από τα ενεργά μέλη, θα έβλεπες πως τα φόρουμ ποτέ δεν ήταν ελεγχόμενα (καθοδηγούμενα) κάτω από μια «συγκεκριμένη γραμμή σκέψης»….!!!!

quote:
koukou1- …Εννοώ zip ότι το esoterica δημιουργήθηκε από κάποιον που είχε σχέση με την Νέα Ακρόπολη και έπειτα πέρασε εξολοκλήρου στην Ν.Α
εγώ ήμουν κάποιος που ήμουν αρκετά κοντά σε αυτά και γιαυτό τα ξέρω π.χ σου εξηγώ ότι υπάρχουν συμβούλια που εκεί μιλούν
για το πως να συντονίζονται και πως να κατευθύνονται συζήτησης στο φόρουμ

Το esoterica είναι η Ν.Α zip και όλα αυτά περί συνεργασίας με την Ν.Α είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε)…

-τα bold δικά μου-

Επίσης έχει γίνει κουραστικό το όλο θέμα περί στοιχείων (ονομάτων και ιδρυτών του φόρουμ) αν έχεις κάτι να πεις, πες το.
Οι κολοτούμπες που κάνεις συνέχεια έχουν γίνει κουραστικές….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:41:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
koukou1 - 28/11/2011, 23:56:52:
quote:
Φώναξτε την αστυνομία για να δείτε ποιος θα φοβηθεί περισσότερο!! μην απειλείς δεν έχει νόημα

Ποιος σε απείλησε τώρα; koukou1, παρατηρώ πως εμφανίζεις σημάδια που μαρτυρούν μία σημαντική έλλειψη επαφής με τον τρόπο διεξαγωγής ένος ανοικτού δημόσιου διαλόγου.

Άλλος απευθύνεται σε άλλον, εσύ το ερμηνεύεις σα να απευθύνεται σ'εσένα και μάλιστα το εκλαμβάνεις εντελώς στρεβλωμένο. Επίσης φαίνεται δεν αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά των Συμμετεχόντων σε μία Συζήτηση από την "Επίσημη Υπόσταση" του χώρου.

Επίσης τι είδους μπαρούφα(συγνώμη, "ολίσθημα" ήθελα να πω ) ολκής ήταν αυτή;

quote:
αφήστε την νομική οδό στην άκρη γιατί η Σ.Δ.Ο.Ε ξέρει τι να κάνει και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Δηλαδή θα έπρεπε κατά την γνώμη σου, οι Υπεύθυνοι του Esoterica, να φοβηθούμε από τον αστυνομία και -αν δεν πιάσει αυτό- να φοβηθούμε από το Σ.Δ.Ο.Ε.;
Ποιος άραγε θα έπρεπε να "καταλάβει" τι;
Εγώ μιας και δεν κατάλαβα λοιπόν, μπορώ να μάθω σε παρακαλώ γιατί θα έπρεπε να φοβηθώ από το Σ.Δ.Ο.Ε.; Πράγμα που εσύ γνωρίζεις τόσο καλά, όπως αφήνεις να εννοηθεί;


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:42:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
Μην παρακολουθεις το θέμα αν σε κουράζει elo
έχεις αυτό το δικαίωμα και δεν σε ειρωνεύομαι
πραγματικα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:48:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Περίμενε ρε elo ... περίμενε ...

koukou1,

καλά όλα αυτά που λες και σ' ευχαριστώ που τα λες. Πως σε λένε ; Ποιο είναι το όνομά σου ; Εδώ ο πρώην αρχηγός της N.A ήρθε και είπε "Γεια σας, με λένε Γιάννη Γαραντζώτη". Ο πρώην αρχηγός, έτσι ; Όχι δηλ. όποιος κι όποιος. Εσύ γιατί δεν λες πως σε λένε ;

[ Α ... να σου πω και κάτι άλλο σχετικά με τον εύνομο λόγο δημοσιοποίησης στοιχείων χαρακτήρα προσωπικών δεδομένων. Αν είσαι ασκούμενος δικηγόρος, ξέρεις πολύ καλά, πως υπάρχει εύνομος λόγος στην συγκεκριμένη περίπτωση να δημοσιεύσεις προσωπικά δεδομένα. Συνεπώς, μην κολλάς σ' αυτό ]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:49:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
amdin αυτό που είπα για τη Σ.Δ.Ο.Ε δεν έχει να κάνει εννοείται με το Site ούτε με τα μέλη του esoterica
οπότε δεν χρειάζεται να σου εξηγήσω, αν μου επιτρέπεις
και όσο αφορά την αστυνομία απλά συνέχισα το αστείο των παιδιών .
Αν παρερμήνευσα κάτι άλλο αναθεωρώ και ζητάω συγνώμη αν σε καλύπτει αυτό

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:51:26  Εμφάνιση Προφίλ
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ την έβαψες !
ήρθε η ώρα της κρίσης ,
σε βλέπω να δημοσιοποιήσεις απο ονοματεπώνυμο, τηλέφωνα, πτυχία
μέχρι Ε9
(και που'σαι μην αναφέρεις οτι έκανες μικρός στους Ναυτοπροσκόπους
γιατί κατι περίεργα ακούγονται τωρα τελευταία και για εκεινη την οργάνωση)

Πλάκα πλάκα απορώ πως ασχολείστε τόση ώρα με τους κομήτες ...
ο ένας βγήκε σαν σοκολάτα με ονοματεπώνυμο ,
και τι μας ειπε τελικά ? (πριν ξεκινήσει τον προεκλογικό αγώνα)
οτι κατάλαβε τι ήταν η οργάνωση ,
γιατι δεν τον βοηθήσε κανεις ... να βάψει μια αίθουσα

Ο άλλος εχει αλλάξει 3-4 nickname και ως άλλος Δαντης (ο αοιδός)
"απόψε θέλει αποδείξεις και ονόματα" ...

άντε και να μετείχαν μελη του φόρουμ στην ΝΑ στη ΝΔ και δεν ξέρω κι εγω που άλλου , θέλω να θέσω ενα φιλοσοφικό ερώτημα :

σας προσηλύτισε κανείς, ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ, χρησιμοποιώντας το φόρουμ ?

την καληνύχτα μου


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:57:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
AitheroVamon, κόψε τις εξυπνάδες ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:58:48  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπητοί συνδίκτυοι,απο τα μέχρι τούδε συμφραζόμενα,δεν νομίζω οτι είναι σε θέση ο koukou να κάνει σοβαρή συζήτηση.

Επίσης το δείγμα γραφής του,δεν συνάδει με τον ισχυρισμό του,ότι εργάζεται βοηθός σε δικηγορικό γραφείο.Τα κείμενά του είναι γεμάτα ανορθογραφίες και συντακτικά λάθη.

Εκτός κι αν βοηθός εννοεί,κάτι σαν -διευθυντής φωτοτυπικού μηχανήματος-,ή -κατασκευαστής καφέ espresso και τεχνικός σερβιρίσματος-.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 00:59:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ,

Περίμενε κι εσύ ρε βιαστικέ ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:00:07  Εμφάνιση Προφίλ
Έξυπνος ειμαι τέτοιες λέω !

Εσυ το εχεις πάρει πολυ σοβαρά και το εχεις αναγάγει σε μεσανατολικό
σε λίγο θα μπλέξετε και την ΕΥΠ ...

(χαλάρωσε zipακο)


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:06:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Ο koukou1 θέλει να πει ορισμένα πράγματα. Τι του την "πέφτεται" όλοι σαν τα κοράκια γμτ ; Δεν μπορείτε να κάνετε λίγο υπομονή ; Να δούμε τέλος πάντων ποιος είναι αυτός ο άνθρωπος που λέει αυτά που λέει ... Εδώ αφήσατε τον πρώην αρχηγό της Ν.Α να μιλάει με το όνομά του, έτσι δεν είναι ; Ε, δώστε την ευκαιρία και σ' αυτόν τον άνθρωπο να μας πει ποιος είναι, τι είναι, πως τα ξέρει αυτά που λέει πως ξέρει, από που τα ξέρει αυτά που λέει πως ξέρει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:07:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
koukou1- Μην παρακολουθεις το θέμα αν σε κουράζει elo
έχεις αυτό το δικαίωμα και δεν σε ειρωνεύομαι
πραγματικα

Δεν με κουράζει το θέμα koukou, με κουράζει το να προσπαθώ να κατανοήσω, να καταλάβω το σκεπτικό κάποιον ανθρώπων που δεν έχουν την μαγκιά να πουν καθαρά αυτό που πραγματικά θέλουν με στοιχεία, αλλά εν αντιθέσει το μόνο που κάνουν είναι κατηγορούν με λόγια του αέρα (είσαι και ασκούμενος βοηθός σε δικηγορικό γραφείο όπως λες) προσπαθώντας να ρίξουν δίχτυα και να πιάσουν ότι μπορούν….

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:08:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
AitheroVamon,

μας καληνύχτισες νομίζω. Ε, άντε καληνύχτα αγοράκι μ' ... άντε καληνύχτα λέμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:09:57  Εμφάνιση Προφίλ
Παιδιά, ήρθε η ώρα να αποκαλυφθώ.

Ανήκω στη διώξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.


Συλλαμβάνεστε όλοιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:11:20  Εμφάνιση Προφίλ
Οκ Ζιπ

Koukou1
πάσο,εχεις μια ακόμη ευκαιρία να μας πείσεις οτι δεν ψεύδεσαι.

Είμαι όλος αυτιά! [μάτια εν προκειμένω].

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
Ρε zip τι κατάλαβε ο Γιάννης ο γαρατζιωτης που σου είπε το όνομα του
πάλι τον αμφισβητούν
Σε επανάληψη θα σου πω ότι αν θες δέξου, όπως είπε ο elo γίνεται αρκετά κουραστικό από ένα σημείο και μετα, γι αυτό ας το αφήσουμε
από εκεί και πέρα περί εύνομου λόγου, να μου επιτρέψεις να διαφωνήσω
καθώς η εν λόγο εφαρμογή αποτελεί συνέπεια μιας υπερβολικά μακράς διαδικασίας και αύριο δεν έχω ρεπό, οπότε αν θέλετε τα λέμε αύριο μετά της 21.00
αν και δεν πιστεύω ότι θα λείψω και σε κανέναν

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:11:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
elo

[...] με κουράζει το να προσπαθώ να κατανοήσω, να καταλάβω το σκεπτικό κάποιον ανθρώπων που δεν έχουν την μαγκιά να πουν καθαρά αυτό που πραγματικά θέλουν με στοιχεία, αλλά εν αντιθέσει το μόνο που κάνουν είναι κατηγορούν με λόγια του αέρα (είσαι και ασκούμενος βοηθός σε δικηγορικό γραφείο όπως λες) προσπαθώντας να ρίξουν δίχτυα και να πιάσουν ότι μπορούν….


Σ' αυτό συμφωνώ κι εγώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Cyprus
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:13:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou1
Συγνώμη Νικόμαχε δεν το έκανα επίτηδες θα τα πούμε αύριο.
Πάντως εκτιμώ την ευκαιρία που μου έδωσες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:18:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
koukou1

Σε επανάληψη θα σου πω ότι αν θες δέξου, όπως είπε ο elo γίνεται αρκετά κουραστικό από ένα σημείο και μετα, γι αυτό ας το αφήσουμε


'Ντάξει ... όπως νομίζεις.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2011, 01:19:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Συγνώμη Νικόμαχε δεν το έκανα επίτηδες θα τα πούμε αύριο.
Πάντως εκτιμώ την ευκαιρία που μου έδωσες



Ναι εντάξει.
Τι ωραία που τα λές!
Δεν οφείλεις καμμία εξήγηση σε μενα.
Στο φόρουμ οφείλεις.
Εν αναμονή...

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 53 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy