ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 53
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 02:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Dr Jekyll Mr Hyde
διάφοροι άνθρωποι μπήκαν και καταπροσβάλλαν τους πάντες στο ξαφνικό. Εσένα η ειρωνία σε πείραξε; Δηλαδή τι να κάνουμε; Να τους κεράσουμε και νερατζάκι γλυκό;

Πουριτανοί δεν είμαστε, ξέρουμε να συγκρατούμαστε αλλά και να εκφραζόμαστε με ειρωνικό ή χιουμοριστικό τρόπο όταν χρειάζεται. Ο καθένας μας κατά συνείδηση και σύμφωνα με την προσωπικότητά του (υπενθυμίζω, έχουμε και προσωπικότητες)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 02:17:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
koukou1:
quote:
admin σου τελείωσαν η ατάκες τις δεκάρας από ότι φαίνεται εεεε;;;
Για διαχειριστής πάντως δεν περνιέται, να είσαι σίγουρος.

Ναι, τώρα έχω ατάκες του cent μόνο. Η πραγματικότητα είναι koukou1 πως ένας λόγος για να ενεργοποιηθεί η "ατακο-μηχανή" μέσα μου είναι το να βρίσκομαι μπροστά σε Μεγάλους Διδασκάλους. Συνήθως λοιπόν, όπως θα καταλαβαίνεις, είναι απενεργοποιημένη και λειτουργώ με άλλους κινητήρες και μηχανισμούς. Όπως είπα και κάπου προηγούμενα, προσπαθώ να κατέχω και να κατανοώ διάφορες αντιλήψεις πολλών πραγματικοτήτων.

Τώρα, ποιος "δεν περνιέται για διαχειριστής" (όπως έγραψες), αλήθεια, δεν μπορώ να πω ότι το κατάλαβα...
Ο γαραντζώτης γιάννης; Και γιατί άραγε θα έπρεπε να "περνιέται" για διαχειριστής;
Η παράθεση(quote) που έκανες δεν περιείχε κάτι το διαφωτιστικό.
Ή μήπως φταίει το ότι είμαι "ψυχολογικά διαταραγμένος σε βαθμό αηδίας"(εγώ και οι άλλοι διαχειριστές/συντονιστές των Forums) όπως μας έγραψες πιο πριν(30/11/2011, 22:19:21) για το ότι δεν μπορώ να καταλάβω τι λες;

Επίσης με παραξένεψαν αυτά τα παρακάτω(δεν είναι βέβαια και τα μόνα) που γράφεις στο ίδιο μήνυμά σου:

"Να πάτε καλύτερα στην Ν.Α για να μάθετε εκεί δυο τρία πράγματα εκεί ."

"Διότι ακόμα και αυτοί στην Ν.Α είχαν περισσότερο ποιότητα και αντίληψη από εσάς."


Αναρωτιέμαι... μήπως εντέλει ενυπήρχε στο νου σου συνάμα και κάποια διάθεση διαφήμισης/προβολής της Ν.Ακρόπολης εξ'αρχής, όπως φαίνεται στις εν λόγω φράσεις; Δεν ξέρω, αλλά πολύ παράδοξο μου φαίνεται το όλο ζήτημα...

Μπας και τα έχεις τελικά λίγο μπλεγμένα τα πράγματα koukou1; Ειλικρινά σε ρωτάω!

------------------------

(σημ.: θα πρέπει επίσης κάποια στιγμή, συντομότατα, να διευθετηθεί το θέμα με τον πιθανό διπλό λογαριασμό σου. Εσύ λες ότι δεν είχες άλλο username, παρολαυτά όμως εξακολουθεί και υπάρχει το δεδομένο πως έχεις γράψει από ίδιες IP με τον λογαριασμό GreyDragon όπως σου επισημάναμε. Εξάλλου υπήρξε σαφής προσπάθεια κάλυψης/απόκρυψης της προέλευσης του ενός λογαριασμού μέσω χρήσης μεθοδολογίας proxy server, το οποίο μόνο του ως γεγονός δείχνει αρκετά πράγματα. Αυτή η απάντηση που έδωσες δεν μας κάλυψε καθόλου όπως καταλαβαίνεις λοιπόν)


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 02:26:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

Αναρωτιέμαι... μήπως εντέλει ενυπήρχε στο νου σου συνάμα και κάποια διάθεση διαφήμισης/προβολής της Ν.Ακρόπολης εξ'αρχής, όπως φαίνεται στις εν λόγω φράσεις; Δεν ξέρω, αλλά πολύ παράδοξο μου φαίνεται το όλο ζήτημα...

Μπας και τα έχεις τελικά λίγο μπλεγμένα τα πράγματα koukou1; Ειλικρινά σε ρωτάω!


Ευστοχη η παρατηρηση σου και ουσια της υποθεσης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 08:54:18  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!!!
Προσωπικά ακόμα και τώρα που γράφω , αναρρωτιέμαι για ποιό λόγο και σκοπό συμβαίνουν όλα αυτά...ξαφνικά κάποιοι άνθρωποι εμφανίσθηκαν και προσπαθούν να κάνουν τι???
Ακούω για Ν.Α και διάφορες άλλες νουθεσίες-οδηγίες...παρατηρήσεις , ενιοτε και προσβλητικές διαθέσεις και προσπαθώ με το ελάχιστο μυαλό που μου εχει απομείνει -δεν είχα ποτέ μου και κάτι το ιδιαίτερο..- να καταλάβω ποιές εσώτερες ανάγκες και χειραγωγήσεις κατευθύνουν το μυαλό και το χέρι αυτών των ανθρώπων...αναρρωτιέμαι επίσης "Μήπως η διαχείριση του φόρουμ , έχει καλέσει τους εν λόγω Κυρίους για συντονισμό και ηθική διαπαιδαγώγιση και εμείς δεν το γνωρίζουμε"???
Ξαφνικά έρχεται κάποιος Κος Γαραντζώτης και προσπαθεί να υφαρπάξει ψυχολογικούς χαρακτήρες και να τους κατευθύνει -με διάφορα κολπάκια- τεχνιεντως προς μια κατεύθυνση σκέψης και δράσης , που εκείνος -προφανώς- θεωρεί ως "υγιείς"...
Κύριε Γαραντζώτη , ξέρετε κάτι???
Μπορείτε να σκέπτεσθε και να έχετε υιοθετήσει τον οποινδήποτε κώδικα αρχών και πεποιθήσεων που σας εκφράζουν , όπως και τον οποιδήποτε τρόπο ζωής και συμπεριφοράς σας...θα πρέπει να σας υπενθυμίσω όμως , ότι το ιδιο ισχυει για τον κάθε συνάνθρωπό μας!!!
Το πως και πόσο κάποιος χρησιμοποιεί το διαδίκτυο , αυτό είναι δικό του θέμα και δική του επιλογή και αν ο τρόπος με τον οποίο κάποιος/οι λειτουργεί/ούν επ'αυτού του θέματος , αυτό δεν ανήκει στην δική σας δικαιοδοσία και ευθύνη , πολύ δε περισσότερο όταν ΔΕΝ ΣΑΣ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ... η όποια συνδρομή και γνώμη σας!!!
Θα ήθελα να σας απευθύνω μια ερώτηση.."Απειλείστε απο κάτι και το οποίο έχει σχέση με την δική μας απόφαση να είμαστε δώ και να ανταλλάσσουμε απόψεις και σκέψεις...υπάρχει κάτι που δεν σας αρέσει και σας δημιουργεί εσωτερικές εντάσεις και τις οποίες δεν μπορείτε να διαχειρισθείτε , με αποτέλεσμα να υφαρπάζουν όλο το είναι σας ... δημιουργώντας του συγκινησιακές πειρατείες κοκ.."???

Τι ακριβώς συμβαίνει , τι ακριβώς θέλετε και το λέω μήπως μπορέσουμε να βοηθήσουμε , άνθρωποι είμαστε και μπορούμε να δείξουμε κατα-νόηση , αρκεί να μας βοηθήσετε και σείς λιγάκι!!
Θα μπορούσαμε ενδεχομένως να βρίσκαμε κοινούς τοπους και ενδιαφέροντα , όμως δεν βοηθάτε καθόλου με τον τρόπο που διαχειρίζεστε πρωτίστως τον "εαυτό σας" και στην συνέχεια διάφορα ερεθίσματα , τα οποία χειραγωγούν ένα αγνωστο μέρος του "είναι" σας και -όπως προείπα- δεσμεύουν όλη την ύπαρξή σας..δημιουργώντας την αίσθηση της απειλής και προφανώς φόβων..!!!
Μείνετε για λίγο ακίνητος Κε Γαραντζώτη και ακούστε εσώτερες φωνές που σας προστάζουν και αναρρωτηθείτε ποιές είναι αυτές και για ποιό λόγο αναβλύζουν και απαιτούν απο σας ένα συγκεκριμμένο τρόπο σκέψης και συμπεριφοράς....το "πρόβλημά" σας έχω την αίσθηση , ότι βρίκεται όχι κάπου εκεί έξω αλλα εντός σας...κάν'τε ένα ταξιδάκι λοιπόν εκεί στην άλλη σκηνή και ίσως εκπλαγείτε...και δεν το λέω με καθόλου ειρωνική διάθεση!!!
Καλημέρα!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 09:09:50  Εμφάνιση Προφίλ
Admin

""Να πάτε καλύτερα στην Ν.Α για να μάθετε εκεί δυο τρία πράγματα εκεί ."

"Διότι ακόμα και αυτοί στην Ν.Α είχαν περισσότερο ποιότητα και αντίληψη από εσάς."


Αναρωτιέμαι... μήπως εντέλει ενυπήρχε στο νου σου συνάμα και κάποια διάθεση διαφήμισης/προβολής της Ν.Ακρόπολης εξ'αρχής, όπως φαίνεται στις εν λόγω φράσεις; Δεν ξέρω, αλλά πολύ παράδοξο μου φαίνεται το όλο ζήτημα...

Μπας και τα έχεις τελικά λίγο μπλεγμένα τα πράγματα koukou1; Ειλικρινά σε ρωτάω"!

Nα μάθουμε τί φίλε Admin???
Βλέπεις εσύ να έχει μάθει ο ίδιος κάτι απο την εκεί παρουσία του???
Ο μεγάλος Χάϊντεγκερ..αν τον ρωτούσες για κάποιον άνθρωπο ποιός είναι , ξέρεις τι θα σου απαντούσε???

..."ΑΥΤΟΣ-ΕΔΩ-ΝΑ-ΕΙΝΑΙ" , αυτός που μόλις απέναντί σου βλέπεις!!!
Και όλοι είδαμε...!!!
Καλημέρα!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 09:15:46  Εμφάνιση Προφίλ
Εμένα πάντως αυτές οι ιστορίες ΚΑΙ ΟΙ Ψ.Χ , μου θυμίζουν ΕΝΤΟΝΑ ΠΑΛΙΕΣ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!
Να κάνω τόσο λάθος???
Μπορεί..!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 09:47:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
IndustrialAngel,

quote:
Ζιπ, στην αρχή κατέθεσες χρήσιμες πληροφορίες και εμπειρίες, σε ευχαριστώ για αυτές. Στο αυτό το θέμα η όποια κόντρα ή αδικία ή οτιδήποτε έχεις με τον Admin δεν έχει θέση.

Ακριβώς γι' αυτόν τον λόγο, είπα πως δεν θέλω να το συνεχίσω.

quote:
zip, Απεστάλη: 30/11/2011, 09:49:12, σελ. 22

Δεν έχω λοιπόν να πω κάτι άλλο γιατί δεν υπάρχει κάτι άλλο. Ελπίζω να μην δωθεί περισσότερη έκταση στο θέμα [ προσωπικά, δεν θέλω να το συνεχίσω ] και το θέμα να επικεντρωθεί σ' αυτό που αναφέρει ο τίτλος του, δηλ. στη Νέα Ακρόπολη και μόνο.


Χρωστάω μια απάντηση στη amalia μόνο αλλά δεν θα την δώσω στο παρόν θέμα, ούτε στο θέμα "Από χώρος διαλόγου, χώρος παραλόγου " [ όπως χαρακτηριστικά "προτείνει" ο Admin σε προηγούμενο μήνυμά του ] γιατί δεν θεωρώ πως η amalia λέει κάτι παράλογο [ σ' αυτό που ισχυρίζομαι εγώ για το "αλάθητο", έτσι ; ]. Λέει κάτι το οποίο μπορεί να συζητηθεί, κάπου αλλού ίσως και κάποια άλλη στιγμή [ και μπορεί εγώ π.χ να διαφωνώ σ' αυτό ] αλλά παράλογο δεν είναι.

Εγώ προς το παρόν, θέλω λίγο να σταθώ εδώ :

quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Η αλήθεια είναι ότι η διαχείρηση ίσως έχει ξεφύγει λίγο από τα όρια

Εσύ θεωρείς ότι με τον ίδιο τρόπο που εκφράζεται ένα τρολ (π.χ. κοροϊδευτικά ή ειρωνικά) είναι σωστό να εκφράζεται και η διαχείρηση;


και ο Dr Jekyll Mr Hyde με πρόλαβε γιατί σκεφτόμουν να postάρω κι εγώ ένα παρόμοιο μήνυμα. Βέβαια εγώ αυτό που λέει ο Dr Jekyll Mr Hyde παραπάνω, δεν το σκέφτηκα για την διαχείριση αλλά για κάποια άλλα μέλη του forum [ όχι για τους υπεύθυνους δηλ. του forum αλλά για τα μέλη που κατονομάζω παρακάτω ] και διαφωνώ εν μέρει σ' αυτό γιατί καταλαβαίνω [ χωρίς καν να το πει η ίδια ] αυτό ακριβώς που λέει η amalia παρακάτω :

quote:
amalia

Πουριτανοί δεν είμαστε, ξέρουμε να συγκρατούμαστε αλλά και να εκφραζόμαστε με ειρωνικό ή χιουμοριστικό τρόπο όταν χρειάζεται. Ο καθένας μας κατά συνείδηση και σύμφωνα με την προσωπικότητά του (υπενθυμίζω, έχουμε και προσωπικότητες)


Συνεπώς, και οι υπεύθυνοι του forum άνθρωποι είναι, διαφορετικές προσωπικότητες είναι, διαφορετικοί χαρακτήρες, ε, 'ντάξει, λογικό είναι κάποιες φορές να εκφράζονται και λίγο διαφορετικά.

Αυτό όμως που ήθελα να πω [ παρ' ότι ο Dr Jekyll Mr Hyde γράφει τα παραπάνω με τα οποία εγώ διαφωνώ και τα οποία απαντούνται σωστά από την amalia ] είναι το εξής : Πρέπει τουλάχιστον η amalia και ο Admin να είναι πανευτυχείς και περήφανοι που στο forum υπάρχουν τέτοιου υψηλού επιπέδου μέλη όπως ο Εαρινός, ο οποίος σχεδόν σε όλα τα μηνύματά του δίνει ένα Grand Prix ειρωνείας, με v-power racing βενζίνη χυδαιότητας και ανοησίας που την προμηθεύεται από το βενζινάδικο "NIKOMAXΟΣ". Μόνο το σημερινό του μήνυμα [ του Εαρινού δηλ. αυτό δηλ. που Απεστάλη: 01/12/2011, 08:54:18 ] ξέφεύγει λίγο απ' αυτό το Grand Prix [ ποιος ξέρει ; μπήκε για ανεφοδιασμό ; ] και εύχομαι να συνεχίσει έτσι.

Την καλημέρα μου.

υ.γ Ωχ, όπως βλέπω, βιάστηκα να μιλήσω. Ο Εαρινός μόλις βγήκε από τα "πιτς" ... Καλή κούρσα εύχομαι!

Edited by - zip on 01/12/2011 09:56:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 10:21:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Όσον αφορά τα παιδιά από την Νέα Ακρόπολη, τα "πρώην μέλη" δηλ. που ήρθαν στο forum να μας "πληροφορήσουν" γι' αυτή την οργάνωση ...

... το μόνο που δεν κάνουν ως αυτή τη στιγμή, είναι αυτό για το οποίο ήρθαν στο forum.

Εγώ είχα την εντύπωση [ αν και στην αρχή είχα κάποιες αμφιβολίες σχετικά με την ταυτότητα τουλάχιστον του ανθρώπου που παρουσιάζεται ως πρώην αρχηγός της Ν.Α. της Θεσσαλονίκης ] πως τουλάχιστον ο γαραντζώτης γιάννης, έχει την ικανότητα να διεξάγει έναν σοβαρό διάλογο, πως έχει την ικανότητα να απαντάει σε κάποιες πιθανές απορίες και πως τουλάχιστον μπορεί να αρθρώσει έναν αξιοπρεπή λόγο.

Η amalia έρχεται κάποια στιγμή και ουσιαστικά ... "πιστοποιεί" την ταυτότητα αυτού του ανθρώπου, λέγοντας χαρακτηριστικά :

quote:
amalia

Έχεις βέβαια δίκιο στο θέμα της διαπίστευσης της ταυτότητας κάποιου ανθρώπου που γράφει με ονοματεπώνυμο, αλλά από ότι μπορούμε να συνάγουμε κρίνοντας από τα στοιχεία που διαθέτουμε, θεωρούμε ότι δεν ψεύδεται.


και εγώ ως αναγνώστης, δεν έχω λόγο να μην το πιστέψω.

Συνεπώς, αυτός ο άνθρωπος [ αναφέρομαι μόνο στον γαραντζώτης γιάννης ] πρέπει κατά πάσα πιθανότητα να είναι αυτός που λέει πως είναι.

Εγώ λοιπόν από τον πρώην αρχηγό της Νέας Ακρόπολης [ δηλ. ενός άνθρωπου που κατείχε μία θέση που δεν είναι τυχαία, ας πούμε ], θα περίμενα πολύ περισσότερα πράγματα [ και σε διαφορετικό επίπεδο ] απ' αυτά που βλέπω. Εγώ αυτήν την στιγμή ουσιαστικά βλέπω τον πρώην αρχηγό της Νέας Ακρόπολης να ... σέρνεται πίσω από κάθε απάντηση του Admin [ όποια κι αν είναι αυτή η απάντηση, δεν έχει σημασία ] και να εμπλέκεται σε μία κατάσταση που ουσιαστικά τον "βγάζει εκτός" του λόγου για τον οποίο αρχικά ήρθε στο forum.

Θέλω να τον ρωτήσω το εξής : γαραντζώτης γιάννης, γνωρίζεις τα παιδιά του esoterica.gr ; Μήπως έχετε τίποτε "προηγούμενα" ;

Επίσης, θα ήθελα να του πω να γυρίσει λίγο πίσω, μερικές σελ. δηλ. πίσω και να πάει να βρει το αρχικό του μήνυμα, το εισαγωγικό του δηλ. μήνυμα στο forum. Απο εκεί να ξεκινήσει πάλι. Θα δει πως υπάρχουν αρκετές απορίες και ερωτήσεις [ τόσο από εμένα, όσο και από άλλα μέλη ] που δεν τις έχει απαντήσει ακόμη.

Edited by - zip on 01/12/2011 10:52:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 10:42:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Πρέπει τουλάχιστον η amalia και ο Admin να είναι πανευτυχείς και περήφανοι που στο forum υπάρχουν τέτοιου υψηλού επιπέδου μέλη όπως ο Εαρινός, ο οποίος σχεδόν σε όλα τα μηνύματά του δίνει ένα Grand Prix ειρωνείας, με v-power racing βενζίνη χυδαιότητας και ανοησίας που την προμηθεύεται από το βενζινάδικο "NIKOMAXΟΣ". Μόνο το σημερινό του μήνυμα [ του Εαρινού δηλ. αυτό δηλ. που Απεστάλη: 01/12/2011, 08:54:18 ] ξέφεύγει λίγο απ' αυτό το Grand Prix [ ποιος ξέρει ; μπήκε για ανεφοδιασμό ; ] και εύχομαι να συνεχίσει έτσι.

Την καλημέρα μου.

υ.γ Ωχ, όπως βλέπω, βιάστηκα να μιλήσω. Ο Εαρινός μόλις βγήκε από τα "πιτς" ... Καλή κούρσα εύχομαι!

Edited by - zip on 01/12/2011 09:56:53


Μήπως να μας έγραφες και να μας έδινες "καύσιμα" εσύ για να μην τρέχουμε στα "πίτς" Zip..???
Θα πρότεινα να μας έδινες και τρόπο σκέψης μπρέ...

"..Χρωστάω μια απάντηση στη amalia μόνο.."
Mπρέ...στης Μιχαλούς χρωστάς...και στο επίπεδό σου...πφφφ...
Μια ζωή στο τιποτα , απλά τα προβλήματά μας να εξάγουμε...απλά αλαλαλαααα...!!!
χεχεχχχ...

Την καλημέρα μας επίσης...καλό δρόμο!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 10:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Αγαπητέ γαραντζώτης γιάννης,

τι σχέση έχει αυτό :

quote:
«Μια συνηθισμένη ημέρα, πόσες ώρες περνάς στο διαδίκτυο;»

με τον λόγο που μπήκες στο forum ; Αυτό ήρθες να μας πεις ;

Μιλάς κάπου για συνείδηση, αν δεν κάνω λάθος. Ποια είναι λοιπόν η δική η συνειδητότητα όταν αποστέλλεις ένα κατεβατό το οποίο αναφέρεται σε μια έρευνα για το πόσες ώρας περνάει κάποιος στο διαδίκτυο ;

Επίσης, ποια είναι η δική σου η συνειδητότητα όταν ... απαντάς στην amalia [ νομίζεις δηλ. πως απαντάς, δεν απαντάς στη ουσία ] ... "εξηγώντας" τής τις έννοιες και τις σημασίες των λέξων "συνουσία" και "γαμούμαι" ;

Είναι δυνατόν να αποστέλλεις τέτοια μηνύματα [ όταν έχεις δηλώσει πως εσύ το μόνο που κάνεις είναι ένας .... "αγώνας ενημέρωσης" σχετικά με την Νέα Ακρόπολη ] και να μην περιμένεις να δεχθείς σχόλια του τύπου : "Μάλιστα Δάσκαλε! Σε ευχαριστούμε πολύ! " ;

Εγώ αγαπητέ μου, αυτόν τον "αγώνα ενημέρωσης" που λες ότι κάνεις, τον σέβομαι. Κι αν είσαι μάγκας και ωραίος, μακάρι να τον συνεχίσεις. Αλλά κάνε τον! Γιατί μέχρι τώρα, δεν μας αποδεικνύεις πως τον κάνεις. Άλλα πράγματα φαίνεται ότι κάνεις, όχι αγώνα ενημέρωσης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 10:47:05  Εμφάνιση Προφίλ
Ναί...ναί...ακου τι σου λέει το παιδί , ξέρει...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 10:48:12  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν είναι όλοι Λωτο-φάγοι σε τούτη τη χώρα..δυσυχώς και ευτυχώς...μικρέ!!!

Είναι δυνατόν να αποστέλλεις τέτοια μηνύματα ...έλα ΝΤΕΕΕΕ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...

Edited by - Εαρινός on 01/12/2011 10:49:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 10:51:51  Εμφάνιση Προφίλ
Αλλά κάνε τον! Γιατί μέχρι τώρα, δεν μας αποδεικνύεις πως τον κάνεις. Άλλα πράγματα φαίνεται ότι κάνεις, όχι αγώνα ενημέρωσης.

Σε καλεί να συνεχίσεις αγαπητέ Γαραντζώτη...το ερώτημα εινα το εξής.."Η συντονιστική ομάδα , το βλέπει και μάλιστα το πόσο "έντεχνα" το κάνει"???

α!! μπρέ Zip...axxxx!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:00:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

Σε καλεί να συνεχίσεις αγαπητέ Γαραντζώτη...το ερώτημα εινα το εξής.."Η συντονιστική ομάδα , το βλέπει και μάλιστα το πόσο "έντεχνα" το κάνει"???


Και τι πρόβλημα έχει η συντονιστική ομάδα με τον αγώνα που λέει πως κάνει ο γαραντζώτης γιάννης ;

[ απάντησέ μας κύριε ... ]

Edited by - zip on 01/12/2011 11:02:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:04:48  Εμφάνιση Προφίλ
Χε χε χε...και σύ ο καλο-προαίρετος ΠΑΝΤΑ ΒΕΒΑΙΩΣ..ενδιαφέρεσαι για τον αγώνα του αξιοτίμου κυρίου Γαραντζώτη ε???
Αγωνιστή μου εσύ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:12:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

Χε χε χε...και σύ ο καλο-προαίρετος ΠΑΝΤΑ ΒΕΒΑΙΩΣ..ενδιαφέρεσαι για τον αγώνα του αξιοτίμου κυρίου Γαραντζώτη ε???
Αγωνιστή μου εσύ...


Εγώ απλώς του λέω να κάνει αυτό για το οποίο ο ίδιος ισχυρίζεται πως κάνει, όταν πρωτο-ήρθε στο forum.

Ειλικρινά, δεν έχω ξαναδεί τέτοια βρωμιά όπως αυτή που έχεις μέσα σου Εαρινέ ... Πραγματικά, σε λυπάμαι. Πραγματικά σε λυπάμαι. Είσαι πολύ βρώμικος, πραγματικά. Συνέχισε τώρα ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:14:19  Εμφάνιση Προφίλ
Ο άνθρωπος είναι το μόνο ζώο που ή ίδια η ύπαρξη του αποτελεί πρόβλημα προς επίλυσιν.
Erich Fromm

Νά'σαι καλά που φροντίζεις με την παρουσία σου να επικυρώνεις τον Fromm...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:18:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:


Ειλικρινά, δεν έχω ξαναδεί τέτοια βρωμιά όπως αυτή που έχεις μέσα σου Εαρινέ ... Πραγματικά, σε λυπάμαι. Πραγματικά σε λυπάμαι. Είσαι πολύ βρώμικος, πραγματικά. Συνέχισε τώρα ...



H ειλικρίνεια και η ανθρωπιά -δεν μιλάω για καλοσύνη- είναι τόποι άγνωστοι σε σένα φίλε μου , οπότε μην αναφέρεσαι εκεί...σε άλλα όντως είσαι πάρα πολύ καλός και αριστεύεις...ξέρεις εσύ φαντάζομαι!!!
Λυπήσου με και να .... http://www.youtube.com/watch?v=86iGWLd2B2g


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:19:46  Εμφάνιση Προφίλ
"Εγώ απλώς του λέω..."

Απλώςςςς...έτσι απλά σ'αγαπώ και γώ μπρέέέέ..


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:20:24  Εμφάνιση Προφίλ
amalia
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde
διάφοροι άνθρωποι μπήκαν και καταπροσβάλλαν τους πάντες στο ξαφνικό. Εσένα η ειρωνία σε πείραξε; Δηλαδή τι να κάνουμε; Να τους κεράσουμε και νερατζάκι γλυκό;

Ναι, πιθανόν να μην υπήρχε διαφορετική αντιμετώπιση στο πρόβλημα. Θα κάτσω να το σκεφτώ αυτό το ζήτημα γιατί έχει ενδιαφέρον. Ίσως όταν κάποιος σου επιτίθεται με μαχαίρι, να πρέπει να να κάνεις το ίδιο (παρόλο που ο ίδιος δεν είσαι μαχαιροβγάλτης).
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:26:30  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Admin
Αναρωτιέμαι... μήπως εντέλει ενυπήρχε στο νου σου συνάμα και κάποια διάθεση διαφήμισης/προβολής της Ν.Ακρόπολης εξ'αρχής, όπως φαίνεται στις εν λόγω φράσεις; Δεν ξέρω, αλλά πολύ παράδοξο μου φαίνεται το όλο ζήτημα...

Μπας και τα έχεις τελικά λίγο μπλεγμένα τα πράγματα koukou1; Ειλικρινά σε ρωτάω!



Πράγματι.. Παραδοξότης, παραδοξοτήτων!

quote:
zip
Θέλω να τον ρωτήσω το εξής : γαραντζώτης γιάννης, γνωρίζεις τα παιδιά του esoterica.gr ; Μήπως έχετε τίποτε "προηγούμενα" ;

Επίσης, θα ήθελα να του πω να γυρίσει λίγο πίσω, μερικές σελ. δηλ. πίσω και να πάει να βρει το αρχικό του μήνυμα, το εισαγωγικό του δηλ. μήνυμα στο forum. Απο εκεί να ξεκινήσει πάλι. Θα δει πως υπάρχουν αρκετές απορίες και ερωτήσεις [ τόσο από εμένα, όσο και από άλλα μέλη ] που δεν τις έχει απαντήσει ακόμη.


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 01/12/2011 11:27:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:40:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

amalia
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde
διάφοροι άνθρωποι μπήκαν και καταπροσβάλλαν τους πάντες στο ξαφνικό. Εσένα η ειρωνία σε πείραξε; Δηλαδή τι να κάνουμε; Να τους κεράσουμε και νερατζάκι γλυκό;

Ναι, πιθανόν να μην υπήρχε διαφορετική αντιμετώπιση στο πρόβλημα. Θα κάτσω να το σκεφτώ αυτό το ζήτημα γιατί έχει ενδιαφέρον. Ίσως όταν κάποιος σου επιτίθεται με μαχαίρι, να πρέπει να να κάνεις το ίδιο (παρόλο που ο ίδιος δεν είσαι μαχαιροβγάλτης).


Μολονότι φίλε μου , ούτε μαχαίρι υπήρξε -και δεν κάνω σιγόντα σε κανέναν , απλά λέω την πραγματικότητα..- και ούτε καμμιά αήθης επίθεση απο τους συντονιστές...προσπάθησαν οι άνθρωποι να επιδείξουν όσο το δυνατόν μεγαλύερη αυτο-συγκράτηση και να πΟΎΝ και κείνοι κάτι προκειμένου να υπερασπισθούν τον εαυτό τους..και προσωπικά τους βγάζω το καπέλο για την υπομονή τους!!!
Δηλαδή πως την έχουν δεί ορισμένοι??
Ότι οι δικιές τους βρισιές και προκλήσεις δεν είναι βρισιές και προκλήσεις αλλα λάθος ερμηνεία των άλλων , ντέ και καλά και λάθος κατα-νόησης???
Καταλαβαίνει όλος ο κόσμος μια χαρά...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ και προφανώς έχουν μια ιδαίτερη αίσθηση περί του εαυτού τους ΑΛΛΑ ΕΊΝΑΙ ΠΛΑΝΗ ΤΟΥΣ!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:44:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μολονότι φίλε μου , ούτε μαχαίρι υπήρξε -και δεν κάνω σιγόντα σε κανέναν , απλά λέω την πραγματικότητα..- και ούτε καμμιά αήθης επίθεση απο τους συντονιστές...
Ναι, δεν λέω κάτι τέτοιο, η κοροϊδία/ειρωνία παρόλα αυτά δεν παύει να είναι μια κατώτερη πρακτική. Ότι κάποιες φορές για συγκεκριμένους λόγους χρειάζεται, ναι χρειάζεται. Ειδικά εγώ δεν θα μπορούσα να ισχυριστώ το αντίθετο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 11:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

"Εγώ απλώς του λέω..."

Απλώςςςς...έτσι απλά σ'αγαπώ και γώ μπρέέέέ..


Ναι, Εαρινέ, ναι!, απλώς. Γιατί σου φαίνεται παράξενο ; Δεν έχεις συνηθίσει εσύ να λες "απλώς" κάτι σε κάποιον ; Πρέπει δηλ. σώνει και ντε αυτό που του λες να είναι "πολυπλόκως" ; Να υπονοεί κάτι ;

Άμα εγώ απλά σου πω "καλημέρα!", "απλώς" "καλημέρα!", υπονοώ κάτι άλλο ; Γιατί σκέφτεσαι κατ' αυτόν τον τρόπο ;

Υπάρχουν χίλιοι τρόποι Εαρινέ να πεις "απλώς" κάτι. Χίλιοι τρόποι. Αυτό λοιπόν που εγώ λέω και εσύ το πήρες για να το κάνεις "μπουμεραγκ" και να με "χτυπήσεις", μπορώ να το πω και διαφορετικά. Και πάλι "απλώς" θα το πω :

Αν όλοι οι αρχηγοί της Νέας Ακρόπολης, συμπεριφέρονται όπως ο γαραντζώτης γιάννης στο παρόν θέμα [ δηλ. δεν τηρούν το λόγο τους, δηλ. άλλα λένε κι άλλα κάνουν, δηλ. κοροϊδεύουν τους εαυτούς τους ], τότε αυτό από μόνο του δείχνει πως δεν έχει κανένα απολύτως νόημα να κουβεντιάζουμε για την Νέα Ακρόπολη. Αυτός λοιπόν ο κύριος, λέει πως κάνει έναν αγώνα ενημέρωσης. Το ελάχιστο λοιπόν που μπορεί να κάνει είναι να τηρήσει τον λόγο του. Το ελάχιστο! ... έτσι ώστε όσοι αποφασίσουν να κουβεντιάσουν μαζί του, να ξέρουν τουλάχιστον πως μπορούν να κουβεντιάσουν με έναν σοβαρό άνθρωπο, όχι με έναν τενεκέ!

Eντάξει τώρα ; Σου φαίνεται αυτό πως το λέω "απλώς" ή "πολυπλόκως" ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 12:15:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Προσπάθησε λοιπόν Εαρινέ να κάνεις κι εσύ κάποια στιγμή μια "υπέρβαση" του εαυτού σου και να πετάξεις από μέσα σου αυτήν την βρωμιά που σε κάνει να θεωρείς πως ακόμη και το "απλώς" είναι "πολυπλόκως" και που σε κάνει να συμπεραίνεις πως όλοι οι άνθρωποι είναι ίδιοι με σένα και πως σκέφτονται έτσι βρώμικα και ύπουλα όπως εσύ.

Και προσπάθησε έστω για μία φορά να με δεις σαν ίσο σου και όχι σαν ανώτερό σου [ γιατί ασφαλώς δεν είμαι και ούτε ισχυρίσθηκα ποτέ οτι είμαι, όχι μόνον έναντί σου αλλά για κανέναν άλλον ] και να απαντήσεις [ αν έχεις κάτι να απαντήσεις ] προς σε εμένα, σοβαρά κι όχι κοροϊδευτικά και ειρωνικά.

Όλες οι ώρες Εαρινέ δεν είναι ίδιες. Και όλα τα μηνύματα που γράφονται εδώ στο forum, ούτε και αυτά είναι ίδια. Όταν μιλάμε σοβαρά, μιλάμε σοβαρά, κι όταν ρωτάμε σοβαρά, ρωτάμε σοβαρά. Όταν κάνουμε πλάκα, κάνουμε πλάκα. Μην τα μπερδεύεις αυτά! Προσπάθησε δηλ. να μην το κάνεις.

Διαφορετικά, δεν θα μπορέσεις ποτέ στη ζωή σου να έχεις μια κάποια ... ισορροπία.

Κορόϊδεψέ με λοιπόν πάλι, όσο θες, βάλε emoticons τύπου "" ή "" και συνέχισε να κάνεις, όπως είπα πριν, το "Grand Prix" σου. Σε διαβεβαιώ, πως σ' αυτήν την κούρσα θα δεις πρώτος την καρώ σημαία !

Καλό μεσημέρι ...

Edited by - zip on 01/12/2011 12:17:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 12:17:11  Εμφάνιση Προφίλ
θυμάσαι που σου είχα -κάποια στιγμη- αναφέρει την ιστορία με τον Λύκο και τα πρόβατα με πρωταγωνιστή τον τσοπάνο Zip"???
Eγώ προσωπικά -πλέον- ακόμα και την ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...την βλέπω καχύποπτα και να είσαι σίγουρος ότι αυτό αποτελεί δικό σου επίτευγμα φίλε μου...ψάξ'το λίγο και μην βιασθείς να θυμώσεις και να επιτεθείς!!!
Ακόμα και το χαμόγελό σου , σε σκέψεις θα με βάλει...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 12:18:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

Eγώ προσωπικά -πλέον- ακόμα και την ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...την βλέπω καχύποπτα και να είσαι σίγουρος ότι αυτό αποτελεί δικό σου επίτευγμα φίλε μου...ψάξ'το λίγο και μην βιασθείς να θυμώσεις και να επιτεθείς!!!
Ακόμα και το χαμόγελό σου , σε σκέψεις θα με βάλει...


Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα, όχι δικό μου ... Εγώ δεν φτιάχνω εχθρούς ούτε διαόλους. Το αν φτιάχνονται αυτοί από κάποιον, από κάτι, εμένα δεν με απασχολεί. Αυτός που τους φτιάχνει, αυτός ας τους διώξει ...

Και πάλι ... καλό μεσημέρι.

Edited by - zip on 01/12/2011 12:24:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 12:22:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Προσπάθησε λοιπόν Εαρινέ να κάνεις κι εσύ κάποια στιγμή μια "υπέρβαση" του εαυτού σου και να πετάξεις από μέσα σου αυτήν την βρωμιά που σε κάνει να θεωρείς πως ακόμη και το "απλώς" είναι "πολυπλόκως" και που σε κάνει να συμπεραίνεις πως όλοι οι άνθρωποι είναι ίδιοι με σένα και πως σκέφτονται έτσι βρώμικα και ύπουλα όπως εσύ.

Και προσπάθησε έστω για μία φορά να με δεις σαν ίσο σου και όχι σαν ανώτερό σου [ γιατί ασφαλώς δεν είμαι και ούτε ισχυρίσθηκα ποτέ οτι είμαι, όχι μόνον έναντί σου αλλά για κανέναν άλλον ] και να απαντήσεις [ αν έχεις κάτι να απαντήσεις ] προς σε εμένα, σοβαρά κι όχι κοροϊδευτικά και ειρωνικά.

Όλες οι ώρες Εαρινέ δεν είναι ίδιες. Και όλα τα μηνύματα που γράφονται εδώ στο forum, ούτε και αυτά είναι ίδια. Όταν μιλάμε σοβαρά, μιλάμε σοβαρά, κι όταν ρωτάμε σοβαρά, ρωτάμε σοβαρά. Όταν κάνουμε πλάκα, κάνουμε πλάκα. Μην τα μπερδεύεις αυτά! Προσπάθησε δηλ. να μην το κάνεις.

Διαφορετικά, δεν θα μπορέσεις ποτέ στη ζωή σου να έχεις μια κάποια ... ισορροπία.

Κορόϊδεψέ με λοιπόν πάλι, όσο θες, βάλε emoticons τύπου "" ή "" και συνέχισε να κάνεις, όπως είπα πριν, το "Grand Prix" σου. Σε διαβεβαιώ, πως σ' αυτήν την κούρσα θα δεις πρώτος την καρώ σημαία !

Καλό μεσημέρι ...

Edited by - zip on 01/12/2011 12:17:13


Δυσκολεύομαι να διακρίνω πότε μιλάς σοβαρά και πότε "διαφορετικα" φίλε μου και την εμπιστοσύνη και την εκτίμηση την κερδίζει κανείς απ'οτι φαντάζομαι γνωρίζεις....μην επιρρίπτεις λοιπόν την ευθύνη για την έλλειψη εμπιστοσύνης που έχω στο πρόσωπό σου σε μένα αλλα ψάξε σε συμπεριφορές σου!!!
Εγώ εδώ είμαι και αν θές να εγκαινιάσουμε μια νέα εποχή σχέσεως και επικοινωνίας .... θα διαπιστώσεις ότι θα προστρέξω με χαρά μου!!!
Καλό μεσημέρι και σε σένα!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 12:25:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
Εαρινός

Εγώ εδώ είμαι και αν θές να εγκαινιάσουμε μια νέα εποχή σχέσεως και επικοινωνίας .... θα διαπιστώσεις ότι θα προστρέξω με χαρά μου!!!


Μακάρι! Είμαι μαζί σου λοιπόν σ' αυτό!

Άντε πάλι ; Και πάλι καλό μεσημέρι φίλε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2011, 12:32:36  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Εαρινός

Εγώ εδώ είμαι και αν θές να εγκαινιάσουμε μια νέα εποχή σχέσεως και επικοινωνίας .... θα διαπιστώσεις ότι θα προστρέξω με χαρά μου!!!


Μακάρι! Είμαι μαζί σου λοιπόν σ' αυτό!

Άντε πάλι ; Και πάλι καλό μεσημέρι φίλε!



Νά'σαι πάντα καλά φίλε μου!!!
Καλό μεσημέρι!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 53 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy